Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Zpětná vazba a reference

Feedback pro nás.

Reference na naše webináře

Ještě jednou bych Vám chtěla moc poděkovat za páteční preventivní program pro primu na GYMJI. Především děkuji i za to, že jste se ve druhé části programu věnovali i tématu "Jak se nezbláznit z Covidu". V současné době je to velmi aktuální, během minulého týdne se na mě obraceli i rodiče s tím, že děti už jsou unavené, smutné, bez motivace a cítí se, že jsou v tom ve třídě sami. Jsem proto moc ráda, že jim ještě někdo další (kromě mě a rodičů) řekl, že těžké je to pro všechny bez rozdílu a nikdo v téhle situaci není sám, kdo se necítí dobře. Ještě jednou moc děkuji, byly jste skvělé! I já budu do budoucna víc myslet na svou digitální stopu. :)

Miroslava Chadtová, Gymnázium, Jírovcova 8, České Budějovice


Jinak ještě jednou děkuji za dnešek. Zpětná vazba od dětí je vesměs pozitivní, dostaly jste skoro samé jedničky . Program se dětem líbil, bavil je, připadal jim přínosný a odnesly si i poučení, např. cituji: "nadávat nikam nahé fotky, dávat si větší pozor na sítích, mobil o nás ví víc než my sami, číst malá písmena, neodepisovat cizím lidem, nerozklikávat neznámé odkazy, že se vše uloží navždy, založím si nový e-mail na hry, nedávat osobní věci na sítě." Myslím, že to mluví za vše.

V. Pauknerová, Základní škola Edvarda Beneše a Mateřská škola Písek


Děkuju za vstřícnost a milé vedení diskuse, přitom jednoznačně strukturované a směřující k základním zásadám pobytu online.

Mgr. Eva Kotrčková, Gymnázium Pierra de Coubertina


Já i kolegové jsme se shodli, že máte výborně připravený preventivní program a že i v online podobě dobře fungoval. Od žáků máme také pozitivní zpětné vazby.

Mgr. Václav Kuneš, Gymnázium J. V. Jirsíka


 

Zpětná vazba s třídními učiteli může proběhnout osobně ihned po programu nebo přes Dotazník po programu.

Zpětnovazebné dotazníky od metodiků prevence – vyplňují 2x ročně vždy v pololetí a na konci školního roku.

 

Podání stížnosti

Škola má možnost podat stížnost v případě neplnění předem dohodnutých podmínek, nedodržení termínu, obsahu, délky programu, v případě ...