Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Reference

Zpětné vazby z míst, kde jsme byli.

Ještě jednou Vám chci jménem školy a rodičů poděkovat za velmi poutavou besedu. Již včera večer jsem měl od rodičů velmi pozitivní ohlasy. A co je důležité mají zájem o další kolo někdy na podzim.

Mgr. Miroslav Novák, metodik prevence ZŠ Plešivec


Dne 6. 1. 2017 jsem se zúčastnila semináře Kyberšikana a jiné nástrahy virtuálního světa vedeným Ing. Petrem Šmídem, Dis., ředitelem Portus Prachatice, o.p.s..

Na semináři byli přítomni lektoři primární prevence z téměř všech organizací poskytující primární prevenci na školách v kraji Vysočina.
Z hlediska získání informací týkající se nástrah virtuálního světa byl pro mě seminář velmi přínosný, jak profesně, tak osobně. Oceňuji lektorovu schopnost vyselektovat a věnovat se kvantu informací, které byly přesně zacílené na účastníky semináře. Lektorský i rétorský přístup Ing. Šmída působil velmi profesionálně a přesto uvolněně. Svým pojetím problematiky dokázal několik hodin plně zaujmout všechny posluchače.

Mgr. Petra Svobodová
koordinátorka Týmu pro mládež Žďár nad Sázavou, projekt „Na správnou cestu! II“ Probační a mediační služba ČR


Přeji Vám hodně spokojených posluchačů a doufám, že nebezpečí dnešního světa, které na naše děti číhá, společnými silami zvládneme.

Metodička prevence


Zpětná vazba pěstounů po kurzu byla velmi pozitivní, jak na lektora, tak na obsah semináře. Svědčí o tom i fakt, že v místnosti bychom slyšeli spadnout špendlík, což vždy tak nebývá :). Ráda bych Vám tedy poděkovala za spolupráci a ochotu.

Mgr. Kateřina Žiláková, DiS, Arkáda Písek


Děkujeme za Váš záživný a inspirující seminář pro metodiky prevence.

Mgr. Romana Kubů, vedoucí Centra primární prevence Vrakbar, Diecézní charita Brno - Oblastní charita Jihlava


Moc děkuji za příjemné dopoledne, které mě opět utvrdilo v tom, že se pohybuji ve společnosti fajn lidí, jimž ještě záleží na dětech. Pan přednášející určitě dokáže zaujmout a tím, jak je upřímný, přidá ten důležitý lidský rozměr, takže se mi to moc líbilo. Jen je fakt "šílené", jak rychle se to posouvá někam, kde se pohybujeme dost těžkopádně.

Metodik prevence


Profesionální úroveň doložena obsáhlými znalostmi lektora. Zajímavá prezentace, z profesního hlediska velmi přínosné téma,… „celkově velmi užitečné“.

Probační a mediační služba, ředitelství Praha