Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Příměstské tábory

Denní příměstské tábory

Příměstské tábory organizované pracovníky RC Sluníčko.

MAS Šumavsko - Prachatice

Od roku 2017 pořádáme denní příměstské tábory za podpory MAS Šumavsko a ESF ČR prostřednictvím operačního programu Zaměstnanost.

MAS Blanský les - Netolice

Od 1. 8. 2018 je realizován naší organizací další projekt s názvem FREE rodiče, COOL děti. Rozšiřujeme tím své služby i do menších obcí a ...

Od roku 2020 je realizován v Portus Prachatice, o.p.s. projekt s názvem "Léto s Portusem".

Projekt vychází vstříc rodičům ohledně sladění pracovního života s péčí o předškolní a školní děti do 15 let na Prachaticku, s cílem podpořit je v udržení si zaměstnání, nalezení zaměstnání, či v kariérním růstu. Realizovány budou aktivity v podobě unikátních denních příměstských táborů po dobu letních prázdnin s flexibilní provozní dobou.

Cíle projektu:

1) Usnadnit rodičům péči o předškolní a školní děti do 15 let v průběhu některých školních prázdnin a tím jim umožnit vykonávat své zaměstnání v maximální míře, taktéž aktivně si hledat práci či se vzdělávat nebo zvyšovat svou kvalifikaci.

Nabídneme rodičům denní příměstské tábory po dobu tří let v době letních prázdnin s flexibilní provozní dobou, tak aby korespondovala s jejich potřebami.  

 2) Nabídnout kvalitní péči o dítě

Díky projektu budeme moci rodičům nabídnout nejenom kvalitní personální zajištění táborů, ale hlavně kvalitnější a rozmanitější program pro jejich děti s velkým množstvím aktivit a výletů.

Projekt je realizován za finanční podpory z fondů EU prostřednictvím programu OP Zaměstnanost a MAS Šumavsko.

název projektu: Léto s Portusem

číslo projektu CZ.03.2.65/0.0/0.0/16_047/0010970

 

Od 1. 8. 2018 je realizován další projekt s názvem FREE rodiče, COOL děti. Rozšíříme tím své služby i do menších obcí a městysů na území  Mas Blanský les – Netolicko.

Projekt je zaměřený na realizaci 30 týdenních turnusů příměstských táborů především pro děti  na 1.stupni ZŠ po dobu letních prázdnin roku 2018-2021. Tábory budou realizovány ve vybraných obcích na území MAS Blanský les-Netolicko každý všední den cca 7-17 hod pro 10-30 dětí.  Projekt vychází vstříc především zaměstnaným rodičům  s péči o jejich děti během letních prázdnin v místě jejich bydliště.

 Cíle projektu:

1) Usnadnit rodičům péči o předškolní a školní děti do 15 let v průběhu některých školních prázdnin a tím jim umožnit vykonávat své zaměstnání v maximální míře, taktéž aktivně si hledat práci či se vzdělávat nebo zvyšovat svou kvalifikaci. Nabídneme rodičům po dobu tří let 30 turnusů letních příměstských táborů v obcích a městysech na území MAS Blanský les-Netolicko.  

 2) Nabídnout kvalitní péči o dítě i do menších měst a obcí

Díky projektu budeme moci rodičům nabídnout nejenom kvalitní personální zajištění táborů, ale hlavně kvalitnější a rozmanitější program pro jejich děti s velkým množstvím aktivit a výletů.

 

Projekt je realizován za finanční podpory z fondů EU prostřednictvím programu OP Zaměstnanost a MAS Blanský les.

 název projektu: FREE rodiče, COOL děti

číslo projektu: CZ.03.2.65/0.0/0.0/16_047/0009444


Nová adresa RC Sluníčko:

Starokasárenská 192
383 01 Prachatice

Sluníčkový program
ČTVRTEK 9:00 - 12:00
PÁTEK      9:00 - 12:00

 Vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci je nutné si místo předem rezervovat na emailu: slunicko@portusprachatice.cz.

Děkujeme za pochopení.

 

Herna RC Sluníčko
ÚTERÝ  15:00-18:00
ČTVRTEK  15:00-18:00