Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Co ti nabízíme

Co vše u nás můžeš využívat.

OSOBNÍ ROZVOJ

Pomůžeme se zvládáním emocí a chováním, podpoříme rozvoj zdravého sebevědomí, samostatnosti a soběstačnosti, zapracujeme na zlepšení komunikačních dovedností, poskytneme bezpečný prostor pro odpočinek, zklidnění a zamyšlení se, seznámíme se základními právy a povinnostmi.

VZTAHY

Seznámíme s technikami zdravého řešení konfliktů, s poznáváním svých vlastních limitů a hranic v mezilidských interakcích, podpoříme zlepšení vztahů s vrstevníky, rodinou a dalšími blízkými osobami.

VZDĚLÁVÁNÍ A PREVENCE RIZIKOVÝCH JEVŮ

Podpoříme zvládání školního učiva, upevníme základní hygienické návyky, poskytneme kompetence ke hledání práce, brigády, školy apod., vysvětlíme, jak si umět najít potřebné informace. Zároveň pravidelně poskytujeme informace z oblasti sociálně patologických jevů (návykové látky, šikana, nástrahy kyberprostoru, sebepoškozování, poruchy přijmu potravy apod.)

ZÁBAVA

Na Klubu se i bavíme. Každý měsíc je věnovaný určitému tématu, v rámci kterého denně probíhají akce - od soutěží, kvízů, her, preventivních programů, promítání, sportovních a výtvarných aktivit až po tématické párty, výlety, přespávačky, venkovní akce apod.


OTEVÍRACÍ DOBA
 

Klub otevřen

Individuální
konzultace

Pondělí

6-20 let

 -  12:00-17:00

Úterý

6-20 let

12:00-17:00  -

Středa

6-20 let

 12:00-17:00  -

Čtvrtek

6-20 let

 12:00-17:00

Pátek

6-20 let

 12:00-17:00   -

KONZULTACE slouží k individuálním rozhovorům v kontaktní místnosti.
Po dobu individuálních konzultací je herna Klubu uzavřena.