Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Víme, jak pracovat se symboly

V prostorách Portusu Prachatice, o.p.s. proběhl dvoudenní seminář Práce se symboly, který účastníky provedl řečí symbolů a jejich využitím při práci s klienty.


Datum: 23.8.2021 | Zhlédnuto: 155x

Lektorkami byly PhDr. Lenka Motlová, Ph.D. (lena.motlova@gmail.com, tel. 605 840 249)
a Mgr. et Mgr. Jolana Bucková (tel. 773 624 829).

Seminář proběhl v menším počtu účastníků z řad pomáhajících profesí z různých odvětví. Akce se nesla v příjemném duchu. Převládaly praktické ukázky a nácviky jednotlivých technik. Účastníci měli možnost seznámit se s projektivními technikami, prací s různými terapeutickými kartami a imaginativními technikami. Účastníci si odnesli spoustu inspirace do každodenní práce s klienty. Probíhala i výměna cenných zkušeností z praxe.

Setkání bylo oboustranně obohacující. Proto plánujeme v navázané spolupráci pokračovat a v budoucnu zrealizovat další seminář plný atraktivních témat.

Proškolení byli i pracovníci Krizového centra – centra pomoci dětem a rodině, kteří si díky semináři prohloubili své znalosti pro každodenní práci s klienty.

Fungování Krizového centra by nebylo možné bez finanční podpory Jihočeského kraje, MPSV, MPSV Rodina, Nadace JaT a Města Prachatice. Děkujeme za podporu. 


Aktuality

Devátý ročník MiniGP nepřízeň počasí neodradila

V pátek 10. září 2021 se již po deváté sešli malí závodníci na odrážedlech, aby se zúčastnili tradičního MiniGP. I přes počáteční nepřízeň počasí, se na startu sešlo celkem 39 závodníků, kteří závodili ve třech věkových kategoriích.
16.9.2021 11:41

Srdečně zveme rodiče a jejich děti na závod odrážedel Míni GP Prachatice

10. 9. 2021 od 15hod, dopravní hřiště u koupaliště Hulák
4.9.2021 13:55

Doučování s Klubem I.P.

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci, žáci a studenti opět usednou do školních lavic. I v novém školním roce Klub I.P. nabízí pomoc se školní přípravou.
25.8.2021 11:40

... přejít na aktuality