Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Víme, jak pracovat se symboly

V prostorách Portusu Prachatice, o.p.s. proběhl dvoudenní seminář Práce se symboly, který účastníky provedl řečí symbolů a jejich využitím při práci s klienty.


Datum: 23.8.2021 | Zhlédnuto: 758x

Lektorkami byly PhDr. Lenka Motlová, Ph.D. (lena.motlova@gmail.com, tel. 605 840 249)
a Mgr. et Mgr. Jolana Bucková (tel. 773 624 829).

Seminář proběhl v menším počtu účastníků z řad pomáhajících profesí z různých odvětví. Akce se nesla v příjemném duchu. Převládaly praktické ukázky a nácviky jednotlivých technik. Účastníci měli možnost seznámit se s projektivními technikami, prací s různými terapeutickými kartami a imaginativními technikami. Účastníci si odnesli spoustu inspirace do každodenní práce s klienty. Probíhala i výměna cenných zkušeností z praxe.

Setkání bylo oboustranně obohacující. Proto plánujeme v navázané spolupráci pokračovat a v budoucnu zrealizovat další seminář plný atraktivních témat.

Proškolení byli i pracovníci Krizového centra – centra pomoci dětem a rodině, kteří si díky semináři prohloubili své znalosti pro každodenní práci s klienty.

Fungování Krizového centra by nebylo možné bez finanční podpory Jihočeského kraje, MPSV, MPSV Rodina, Nadace JaT a Města Prachatice. Děkujeme za podporu. 


Aktuality

Krizové centrum v Prachaticích pomáhá rodinám během rozvodu

Krizové centrum – centrum pomoci rodině a dětem (Portus Prachatice, o.p.s.) díky podpoře Nadace J&T dokáže pomoci v rozvodových tahanicích.
28.6.2022 16:52

Portus Prachatice na konferenci České asociace streetwork

Již po jedenácté proběhla dvoudenní celorepubliková oborová konference Terénní a nízkoprahové programy 2022, tentokrát s podtitulem Výsledky práce a výzvy.
20.5.2022 13:12

Naučte se, jak objevit talenty u svých dětí

Seminář pomůže pochopit, jak využívat každodennost k poznání jedinečnosti dítěte.
11.5.2022 12:54

Zveme na workshop Vědomý time-management

Seznamte se se způsoby, jak nastolit harmonii ve svém pracovním i soukromém životě.
11.5.2022 12:49

... přejít na aktuality