Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Potravinová sbírka 2022

Potravinová sbírka pomohla vybrat celkem 35 krabic trvanlivých potravin a základních hygienických potřeb pro rodiny v nouzi. Děkujeme.


Datum: 25.4.2022 | Zhlédnuto: 354x

Obrovské poděkování patří všem, kteří se zapojili do sobotní Potravinové sbírky. Společnými silami se podařilo vybrat celkem 35 velkých krabic trvanlivých potravin a základních hygienických potřeb. Vybrané zboží je aktuálně tříděno a první krabice putují k potřebným.
 
Děkujeme všem zapojeným dárcům za jejich štědrost a ochotu. Dále děkujeme všem, kteří se aktivně podíleli na zajištění sbírky – děkujeme pracovníkům a dobrovolníkům z Portus Prachatice, o.p.s. a ČČK Prachatice, praktikantkám ze Zdravotně sociální fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích a firmě Rh-Cargo za odvoz vybraného zboží zdarma.
 
 
  

Aktuality

Krizové centrum v Prachaticích pomáhá rodinám během rozvodu

Krizové centrum – centrum pomoci rodině a dětem (Portus Prachatice, o.p.s.) díky podpoře Nadace J&T dokáže pomoci v rozvodových tahanicích.
28.6.2022 16:52

Portus Prachatice na konferenci České asociace streetwork

Již po jedenácté proběhla dvoudenní celorepubliková oborová konference Terénní a nízkoprahové programy 2022, tentokrát s podtitulem Výsledky práce a výzvy.
20.5.2022 13:12

Naučte se, jak objevit talenty u svých dětí

Seminář pomůže pochopit, jak využívat každodennost k poznání jedinečnosti dítěte.
11.5.2022 12:54

Zveme na workshop Vědomý time-management

Seznamte se se způsoby, jak nastolit harmonii ve svém pracovním i soukromém životě.
11.5.2022 12:49

... přejít na aktuality