Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Nadace ČEZ podpořila sociální služby

Díky finanční podpoře Nadace ČEZ jsou služby Krizového centra a NZDM Klubu I.P. ještě kvalitnější.

Datum: 21.3.2022 | Zhlédnuto: 486x

Nadace ČEZ podpořila obě sociální služby Portus Prachatice, o.p.s.

Díky finančnímu příspěvku proběhlo metodické setkání v Nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež Klubu I.P.

Pracovnice Klubu I.P. se setkaly s Mgr. Robertem Kneblem, vedoucím NZDM Coolna Znojmo (Oblastní charita Znojmo), který ve dvoudenním setkání předal pracovnicím mnoho cenných rad a užitečných technik pro přímou práci s klienty. Tématem metodického setkání bylo především zavádění terénní formy služby a příprava na rozvojový audit. 

Krizové centrum se, díky finanční podpoře Nadace ČEZ, dočkalo nového PR videa, znázorňující nabízené služby. Video bude ke zhlédnutí na Youtube kanálu organizace.

  

Sociální služby dále vytvořily nové propagační materiály (letáčky, vizitky, apod.) a reflektovaly svou práci díky pravidelným supervizím. Nadace ČEZ podpořila také vznik výroční zprávy organizace pro rok 2020.

 

Děkujeme.


Aktuality

Rozvod, a co dál?

Krizové centrum – centrum pomoci rodině a dětem Portus Prachatice o.p.s. díky podpoře Nadace J&T pracuje s rodinami, které procházejí rozvodem nebo rozchodem.
9.11.2022 14:44

Krizové centrum v Prachaticích řeší rozvody i sebepoškozování

Prachatické Krizové centrum v posledních měsících zaznamenalo zvýšení zájmu o své služby. Častými tématy, se kterými lidé přicházejí, jsou rodinné a partnerské problémy. Např. konflikty, rozvody, obtížná komunikace, péče o děti apod.
1.11.2022 12:42

Školní preventisté se sešli již po desáté. Jaká témata hýbou školními kolektivy v roce 2022?

Jubilejní desátý ročník krajské konference primární prevence rizikového chování a prevence kriminality se uskutečnil ve dnech 13. a 14. října 2022 v Českých Budějovicích. Tradičně se jí zúčastnilo velké množství pedagogů a metodiků prevence.
25.10.2022 14:01

Den otevřených dveří sociálních služeb 2022

Přijměte pozvání na den otevřených dveří sociálních služeb Portus Prachatice, o.p.s.
29.9.2022 11:55

... přejít na aktuality