Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Den otevřených dveří sociálních služeb Portus Prachatice se letos obzvlášť vydařil


Datum: 7.10.2021 | Zhlédnuto: 151x

Akci navštívila více než třicítka návštěvníků. Část z nich využila možnosti odnést si zdarma oblečení z dobročinného šatníku. Pro dětské návštěvníky byl přichystán pestrý program v nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež Klubu I.P. „Na klubu se vystřídalo kolem patnácti dětí, největší zájem byl o fotbálek a brýle na virtuální realitu,“ popsala den otevřených dveří pracovnice v sociálních službách Klubu I.P. Kateřina Majerová.

„Seznámit se s našimi sociálními službami Klubem I.P. a Krizovým centrem přišlo více jak třicet návštěvníků z řad laické i odborné veřejnosti. Za návštěvu děkujeme pracovnicím oddělení sociálně-právní ochrany dětí v Prachaticích, terénnímu programu Most naděje při Farní charitě Prachatice, Kontaktnímu centru Prevent Prachatice a prachatickému Infocentru. Vzájemné setkávání odborníků ze sociální sféry pokládáme za velmi prospěšné a žádoucí,“ okomentovala akci vedoucí sociálních služeb Portus Prachatice, o.p.s. Mgr. Silvie Galdia.

Děkujeme za návštěvu a těšíme se na případnou spolupráci.

Fotografie z akce naleznete zde.


Aktuality

Zveme na workshop Komunikační karty v praxi

Přijďte si vyrobit komunikační karty pro vlastní použití. Karty jsou nenahraditelným pomocníkem pro překonání komunikačních obtíží.
18.11.2021 15:01

Krizové centrum hledá posilu do týmu

Krizové centrum hledá kvalifikovaného sociálního pracovníka na zkrácený úvazek.
15.11.2021 08:53

Do školky v klidu

3.11.2021 proběhla v MŠ Křemže, pod záštitou projektu Rodičovský program Semafor, přednáška na téma Do školky v klidu.
8.11.2021 12:24

Konference prevence rizikového chování již podeváté

Již devátý ročník krajské konference primární prevence rizikového chování a prevence kriminality se uskutečnil ve dnech 14.a 15. října 2021 v Českých Budějovicích. Zúčastnilo se jí 130 pedagogů, převážně metodiků prevence.
18.10.2021 14:36

... přejít na aktuality