Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Den otevřených dveří sociálních služeb Portus Prachatice se letos obzvlášť vydařil


Datum: 7.10.2021 | Zhlédnuto: 868x

Akci navštívila více než třicítka návštěvníků. Část z nich využila možnosti odnést si zdarma oblečení z dobročinného šatníku. Pro dětské návštěvníky byl přichystán pestrý program v nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež Klubu I.P. „Na klubu se vystřídalo kolem patnácti dětí, největší zájem byl o fotbálek a brýle na virtuální realitu,“ popsala den otevřených dveří pracovnice v sociálních službách Klubu I.P. Kateřina Majerová.

„Seznámit se s našimi sociálními službami Klubem I.P. a Krizovým centrem přišlo více jak třicet návštěvníků z řad laické i odborné veřejnosti. Za návštěvu děkujeme pracovnicím oddělení sociálně-právní ochrany dětí v Prachaticích, terénnímu programu Most naděje při Farní charitě Prachatice, Kontaktnímu centru Prevent Prachatice a prachatickému Infocentru. Vzájemné setkávání odborníků ze sociální sféry pokládáme za velmi prospěšné a žádoucí,“ okomentovala akci vedoucí sociálních služeb Portus Prachatice, o.p.s. Mgr. Silvie Galdia.

Děkujeme za návštěvu a těšíme se na případnou spolupráci.

Fotografie z akce naleznete zde.


Aktuality

Den otevřených dveří sociálních služeb 2022

Přijměte pozvání na den otevřených dveří sociálních služeb Portus Prachatice, o.p.s.
29.9.2022 11:55

Konference prevence rizikového chování již podesáté

Již desátý ročník krajské konference primární prevence rizikového chování a prevence kriminality se uskuteční ve dnech 13. a 14. října 2022 v Českých Budějovicích.
6.9.2022 13:24

Zveme na jubilejní ročník MINIGP

Poslední srpnový pátek roku 2022 bude opět patřit všem malým i větším závodníkům, kteří seberou odvahu a přijedou porovnat své síly na závod odrážedel.
19.8.2022 13:12

Krizové centrum v Prachaticích pomáhá rodinám během rozvodu

Krizové centrum – centrum pomoci rodině a dětem (Portus Prachatice, o.p.s.) díky podpoře Nadace J&T dokáže pomoci v rozvodových tahanicích.
28.6.2022 16:52

... přejít na aktuality