Práce a děti pod jednou střechouProjekt - práce a děti pod jednou střechou

Rádi bychom Vám představili projekt Práce a děti pod jednou střechou, který bude  v RC Sluníčko realizován do 30.listopadu 2015.

Projekt si klade za hlavní cíl pomoc skloubit rodinný život s profesním životem, pomáhá ženám po mateřské dovolené, začínajícím podnikatelkám, nezaměstnaným ženám pečujícím o děti zvýšit šance najít a udržet si práci.

Bude nabízet tyto aktivity:

coworking (jedná se o prostor pro práci, k využití je PC, bezdrátová síť Wi-Fi, tiskárna, scanner a pracovní stoly, kavárna...)

péči o dítě (hlídání dětí, volnočasové aktivity, vzdělávání dětí)

vzdělávací kurzy (motivační a kvalifikační kurzy, získání znalostí nutných při zahájení podnikání)

poradenství při začátku podnikání (pomoc se zpracováním podnikatelské planu, odborné konzultace, tvorba životopisu ....)

zvyšování povědomí o flexibilních formách práce (semináře, oslovení firem....)

Služby budou v rámci projektu nabízeny zdarma, aby byly dostupné pro všechny.


Informační brožura (dostupná v prostorách organizace a prostorách RC Sluníčko) k nahlédnutí.

Nebo také ZDE


 

Projekt podpořila Nadace Open Society Fund Praha z programu Dejme (že)nám šanci, který je financován z Norských fondů. Prostřednictvím Norských fondů přispívá Norsko ke snižování sociálních a ekonomických rozdílů a posílení vzájemné spolupráce v Evropě. Podporuje především ochranu životního prostředí, výzkum a stipendia, rozvoj občanské společnosti, péči o zdraví, děti, rovnost žen a mužů či zkvalitnění justice. Program Dejme (že)nám šanci podporuje rovné příležitosti žen a mužů v pracovním i osobním životě a prevenci a pomoc obětem domácího násilí v České republice. Spravuje ho Nadace Open Society Fund Praha, která od roku 1992 rozvíjí hodnoty otevřené společnosti a demokracie v České republice.“

     

Informace o probíhajícím projektu budeme průběžně vkládat na tyto stránky společně s reklamní kampaní v regionálním tisku.