Jsme na sociálních sítích

        


image/svg+xml Rodinné centrum Sluníčko herna, kavárna, tábory, dětské skupiny Kyberkriminalita vzdělávání Centrum pomoci rodině a dětem pomoc v krizi Rodinka pomoc v terénu Phénix prevence na školách Klub I.P. bezpečný prostor

Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub I.P.


Posláním Klubu I.P. je poskytovat podporu, pomoc, informace, bezpečný prostor a možnost smysluplného trávení volného času dětem a mladým lidem od 6 do 20 let, kteří jsou vystaveni sociálním nástrahám a náročnému životnímu období.


Motto: Skrze pomoc nepotřebovat Pomoc = INDEPENDENT PEOPLE

Výpis z registru poskytovatelů sociálních služeb.


Modernizace NZDM Klubu I.P., Portus Prachatice, o.p.s.

Projekt "Modernizace NZDM Klubu I.P., Portus Prachatice, o.p.s." je spolufinancován Evropskou unií. Více o projektu čtěte zde.


Program na měsíc květen - Já a svět médií


Jak to chodí v NZDM Klubu I.P.?


Aktuality Klub I.P.
 • Novinky v NZDM Klubu I.P.

  Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub I.P. nabízí pomocnou ruku dětem a mladým lidem od 6 do 20 let z Prachatic a okolí, kteří jsou vystaveni náročnému životnímu období.

 • Na exkurzi do NZDM Klubu I.P.

  Žáci 6. a 7. ročníků ZŠ ve Vodňanské ulici v Prachaticích už vědí, jak smysluplně využít svůj volný čas o prázdninách a kam si přijít pro radu.

 • NZDM Klub I.P. prožil zábavný červen

  Měsíc červen se nese v duchu konce školního roku. Dětmi netrpělivě očekávaný měsíc byl i letos nabitý akcemi, které byly určeny především těm nejmenším – dětem.

 • Úspěšně do života s NZDM Klubem I.P.

  Od dubna 2018 rozjede Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub I.P., jež zřizuje Portus Prachatice o.p.s., nový projekt s názvem „Úspěšně do života“. Projekt je financován Jihočeským krajem, kterému tímto moc děkujeme.

 • Rodinná soutěž

  Sestavte rodinný tým a nezapomeňte se do 13. října přihlásit. Akci pořádá jedno ze zařízení Portusu Nízkoprahový klub pro děti a mládež – Klub I.P. 17. října od 15 hodin ve Starokasárenské 192 (RC Sluníčko) v Prachaticích.

 • Agrofert podpořil NZDM Klub I. P.

  Činnost NZDM Klubu I.P. byla v roce 2017 poprvé podpořena Nadací Agrofert. Tato podpora nám umožní udržet kvalitu poskytovaných služeb, a pokračovat v pomoci a podpoře dětem a mladým dospělým z Prachatického regionu.

 • Panďáci bojovali o první místo

  Děti z NZDM Klubu I.P. bojovaly v celostátní kuchařské soutěži v Praze.Děti z NZDM Klubu I.P. se probojovaly do celostátního finále kuchařské soutěže Coolinaření se Zdravou 5, které proběhlo 3. června v Praze.


<< předchozí12 3 následující >>OTEVÍRACÍ DOBA:
  Konzultace Klub

Pondělí

6-20 let

12:00-17:00  

Úterý

6-20 let

13:00-15:00 15:00-18:00

Středa

13-20 let

  13:00-18:00

Čtvrtek

6-12 let

  13:00-18:00

Pátek

6-12 let

  12:00-17:00

Certifikát kvality

Zařízení naplňuje kritéria kvality České asociace streetwork (ČAS), která garantuje jejich kvalitu.

Zařízení úspěšně absolvovalo Rozvojový audit ČAS, platnost do 06/2020.