Coworking Cowo Co?


Pro ty z vás, kdo se s pojmem coworking nikdy nesetkali, nabízíme pár následujících řádků:

 Tímto slovem se označuje hlavně prostor společný pro více lidí, kteří nemají svou vlastní kancelář, ale mají potřebu být ve své pracovní době mezi lidmi. Coworking neboli sdílení není jen o pronájmu pracovního stolu, připojení k internetu nebo volné zasedačce, ale především o životě komunity v něm, sdílení příběhů, zkušeností a kontaktů….A prachatický coworking v RC Sluníčko je zaměřen především na komunitu žen pečujících o malé děti. Chceme jim pomoci s návratem do zaměstnání nebo rozjezdem vlastního podnikání.

Sdílená kancelář je levnejší než pronájem stálého místa a často nabízí i další služby - samozřejmostí je wi-fi připojení, tisk/kopírování, možnost zapůjčení notebooku a dobrá káva k tomu. U nás přidáme i hlídání dětí, jejich vzdělávání či volnočasové aktivity. K dalšímu rozvoji pak pestrou nabídkou seminářů a workshopů, nebo třeba odborné poradenství.

A úsměv zdarma! Co úsměv?  Všechny aktivity jsou do 30.11.2015 zdarma díky projektu „Práce a děti pod jednou střechou“, který probíhá v RC Sluníčko.