Sluníčko svítí pro příměstské tábory

Letos poprvé RC Sluníčko pořádá po celé letní prázdniny denní příměstské tábory pro děti od 2 do 10 let. Rodiče mají možnost využít táborů buď na celý den, nebo pouze na dopoledne. Volba termínu a délka trvání je zcela na rodičích, děti mohou chodit pouze jeden den nebo týden, možno i celý měsíc.


Autor: Mgr. Tereza Ksandrová, realizátorka RC Sluníčko | Datum: 11.7.2014 - 10:19 | Zhlédnuto: 2203x

První týden jsme pro děti připravili bohatý program. Navštívili jsme Městskou Policii v Prachaticích, kde se děti podívaly do zákulisí policejní stanice, mohly si sednout do policejního auta či vyzkoušet vysílačky. Dále jsme navštívili Český myslivecký svaz, kde se děti seznámily s tím, jaké zvíře mohou potkat v místních lesích, a poměrně velký zážitek pro všechny byla návštěva Hasičského sboru Prachatice, kde se děti alespoň na chvíli přeměnily v malé hasiče. Konec týdne byl věnován návštěvě a krmení divokých prasat, her v přírodě a sbírání borůvek.

 A co nás čeká dál? Třeba návštěva Stožce, koupání v Křišťanovickém rybníku, návštěva Policie ČR, canisterapie, výlet na Zámek Kratochvíle, návštěva muzea v Bavorově, výlety vlakem do přírody, opékaní buřtů, ………

Bližší informace a přihlášky najdete na našem webu www.portusprachatice.cz v sekci Rodinné centrum Sluníčko nebo na emailu: slunicko@portusprachatice.cz.