Prachatice mají svého IronTátu – Jana Štětinu

Hned jedenáct tatínků se zapojilo do soutěže občanského sdružení Portus Prachatice o titul IronTáta. Museli například předvést na panence, jak dobře a rychle umí přebalovat, ale došlo i na „drsnější“ zkoušky v podobě turnaje ve fotbálku a stolním tenisu. Vítězství z akce, která měla pobavit a nabídnout rodinám s dětmi společné trávení volného času, si odnesl Jan Štětina.


Autor: | Datum: 1.6.2013 - 22:41 | Zhlédnuto: 2524x
Hned jedenáct tatínků se zapojilo do soutěže občanského sdružení Portus Prachatice o titul IronTáta. Museli například předvést na panence, jak dobře a rychle umí přebalovat, ale došlo i na „drsnější“ zkoušky v podobě turnaje ve fotbálku a stolním tenisu. Vítězství z akce, která měla pobavit a nabídnout rodinám s dětmi společné trávení volného času, si odnesl Jan Štětina.

 

Na IronTátu dorazilo do Rodinného centra Sluníčko v sídle Portusu na Velkém náměstí kromě jedenácti tatínků také patnáct jejich ratolestí a pět maminek. Ve Sluníčku při hrách a soutěži vytvořili doslova mumraj. „Rodinné centrum Sluníčko se touto akcí snaží o zpestření nabídky pro otce, kteří se chtějí aktivně zapojovat do výchovy svých dětí. V repertoáru má samozřejmě nejen zmiňovanou akci, ale rovněž „Tátobraní“ určené pro otce dětí do 6ti let, které probíhá každou neděli od 9 do 12 hodin,“ říká ředitel Portusu Prachatice a hlavní organizátor IronTáty Júsuf Traore.

Vítěz klání kromě titulu IronTáta získal také tříměsíční permanentku na vstup do Sluníčka.