MINI GP Prachatice - závody odrážedel

Již jen několik dní zbývá do odstartování druhého ročníku prachatického velkého závodu odrážedel pro děti MINI GP Prachatice. Je nejvyšší čas zkontrolovat krásné stroje (akceptována jsou veškerá dětská odrážedla a koloběžky) a helmy, bez nichž není možné závod absolvovat.


Autor: Mgr. Jitka Kotrbová, manager PR | Datum: 21.8.2014 - 10:06 | Zhlédnuto: 2515x

Máte doma děti ve věku do 10 let? Rády soutěží? Pak si nezapomeňte do kalendáře poznamenat datum 29. srpna 2014. Poslední prázdninové páteční odpoledne bude patřit malým i větším závodníkům a jejich fanouškům.

Po loňském prvním velice úspěšném ročníku MINI GP Prachatice je na dopravním hřišti u koupaliště Hulák v Prachaticích připraven pro rodiče s dětmi ročník druhý. Pokud vám název GP něco připomíná, nejste daleko od pravdy. Závod je analogií na motorkářskou Grand Prix Moto GP Brno, závodní stroje a celkové podmínky soutěže jsou přizpůsobeny dětem.

Akci pořádá Portus Prachatice, o.p.s., za finanční podpory Města Prachatice a ve spolupráci s hotelem Albatros, Policií ČR, Městskou policií Prachatice a VZP. Garantem závodu je jedno ze zařízení Portusu Rodinné centrum Sluníčko. Mgr. Tereza Ksandrová, realizátorka RC Sluníčko, upozorňuje, že registrace závodníků proběhne od 15.00 do 15.30, veškeré závodní stroje, včetně helem, projdou kontrolou o technické způsobilosti. Na děti kromě závodního pole čekají dva skákací hrady, velké i malé potěší prohlídka policejní techniky a vozidel.

Organizátoři nezapomínají ani na to, že závodníci mohou potřebovat průběžně doplňovat energii. Je připraveno základní občerstvení, včetně pravých domácích delikates.

 

Kategorie I. děti do 4 let, II. děti od 4 do 6 let, III. od 7 do 10 let

29. 8. 2014

15.00 – 15.30 registrace

Dopravní hřiště Prachatice u koupaliště Hulák

S sebou: odrážedlo nebo koloběžku, helma povinná

Startovné: 40 Kč

Více informací na tel: 722638880, www.portusprachatice.cz


Děkujeme sponzorům akce – Město Prachatice a hotel Albatros