Výběrové řízení

Datum: 14.11.2019 | Zhlédnuto: 1757x

Vrcholový manager organizace - ŘEDITEL(KA)

 

Náplň práce

Koordinace veškerých aktivit organizace, metodické a odborné řízení činnosti jednotlivých zařízení, kontrola a aktualizace interních dokumentů, tvorba grantových žádostí, personální řízení, spolupráce s vnějšími institucemi

Nabízíme

Různorodou a smysluplnou práci, uplatnění kreativity, profesní i osobní rozvoj, podporu vzdělávání, supervizi, zapojení se do rozvoje zkušené organizace kladoucí důraz na kvalitu poskytovaných služeb

Požadujeme

Vzdělání VŠ/VOŠ, prokazatelné zkušenosti s vedením lidí z manažerské pozice, orientaci v dotačních systémech (např. státní dotace, nadační fondy, ESF) a legislativě, zkušenosti ze sociální oblasti a oblasti práce s dětmi a rodinami, znalost zákona 108/2006 Sb., dobré organizační a komunikační schopnosti, analytické a koncepční myšlení, dobrou znalost IT, schopnost týmové spolupráce, spolehlivost, flexibilitu, vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu, ochotu a schopnost rychle se učit novým věcem, trestní bezúhonnost

 

Doplňující informace

úvazek 1,0

předpokládaný nástup březen 2020

 

K výběrovému řízení zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis

na adresu reditel@portusprachatice.cz

Výběrové řízení bude dvoukolové. K ústnímu pohovoru budou pozváni pouze postupující do 2. kola. O svém postupu/nepostupu budete nformování do 3 dnů ode dne zaslání všech materiálů do výběrového řízení. 

Bližší informace na tel.: 722 928 192Aktuality
 • Nabídka vzdělávání - Práce se symboly

  Práce se symboly - imaginace a projektivní techniky ve vztahu k sobě a ostatním Krizové centrum třetím rokem bude zprostředkovávat školení na symboly. Potřetí se na ně podívá z jiného úhlu pohledu - imaginace a projektivní techniky ve vztahu k sobě a ostatním.

 • Phénix čelí velkým výzvám a zcela nové situaci

  Koronavirová krize zavřením škol nepřipravila jen pedagogy o přímý kontakt s žáky, ale i lektory primární prevence. Ze dne na den se veškeré programy, kvůli kterým za žáky lektoři cestují po celém jihočeském kraji, zastavily.

 • Nové příměstské tábory pro vaše děti

  Máme pro vás skvělou novinku. Další tři týdny příměstských táborů, které budou realizovány pod záštitou Primární prevence Phénix. Lektory táborů budou zkušení pracovníci Portus Prachatice, o.p.s.

 • Podpora v podobě sdílení a doučování

  Nouzový stav trvá již dlouho. Odpočinek střídá vyčerpání a strach z dění kolem. Krizové centrum ve spolupráci s PP Phénix se rozhodlo nabídnout psychohygienu a doučování pro děti, jejichž docházka do školy je stále nejistá.

 • Nová otevírací doba Klubu I.P.

  Od ledna 2020 se mění otevírací doba NZDM Klubu I.P. Zároveň došlo ke sloučení věkových skupin. Klub mohou nově navštěvovat všichni (od 6 do 20 let věku) pět dní v týdnu.

 • NZDM Klub I.P. pohostil malé i velké návštěvníky

  Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub I.P. v pátek 27. září 2019 přivítal návštěvníky z řad široké veřejnosti. V rámci dne otevřených dveří navštívili Klub I.P. děti i dospělí.


<< předchozí12 následující >>