Výběrové řízení

Datum: 14.11.2019 | Zhlédnuto: 907x

Vrcholový manager organizace - ŘEDITEL(KA)

 

Náplň práce

Koordinace veškerých aktivit organizace, metodické a odborné řízení činnosti jednotlivých zařízení, kontrola a aktualizace interních dokumentů, tvorba grantových žádostí, personální řízení, spolupráce s vnějšími institucemi

Nabízíme

Různorodou a smysluplnou práci, uplatnění kreativity, profesní i osobní rozvoj, podporu vzdělávání, supervizi, zapojení se do rozvoje zkušené organizace kladoucí důraz na kvalitu poskytovaných služeb

Požadujeme

Vzdělání VŠ/VOŠ, prokazatelné zkušenosti s vedením lidí z manažerské pozice, orientaci v dotačních systémech (např. státní dotace, nadační fondy, ESF) a legislativě, zkušenosti ze sociální oblasti a oblasti práce s dětmi a rodinami, znalost zákona 108/2006 Sb., dobré organizační a komunikační schopnosti, analytické a koncepční myšlení, dobrou znalost IT, schopnost týmové spolupráce, spolehlivost, flexibilitu, vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu, ochotu a schopnost rychle se učit novým věcem, trestní bezúhonnost

 

Doplňující informace

úvazek 1,0

předpokládaný nástup březen 2020

 

K výběrovému řízení zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis

na adresu reditel@portusprachatice.cz

Výběrové řízení bude dvoukolové. K ústnímu pohovoru budou pozváni pouze postupující do 2. kola. O svém postupu/nepostupu budete nformování do 3 dnů ode dne zaslání všech materiálů do výběrového řízení. 

Bližší informace na tel.: 722 928 192Aktuality
 • Nová otevírací doba Klubu I.P.

  Od ledna 2020 se mění otevírací doba NZDM Klubu I.P. Zároveň došlo ke sloučení věkových skupin. Klub mohou nově navštěvovat všichni (od 6 do 20 let věku) pět dní v týdnu.

 • NZDM Klub I.P. pohostil malé i velké návštěvníky

  Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub I.P. v pátek 27. září 2019 přivítal návštěvníky z řad široké veřejnosti. V rámci dne otevřených dveří navštívili Klub I.P. děti i dospělí.

 • Slavnosti s NZDM Klubem I.P.

  Přijďte se pobavit a zasoutěžit si se svými ratolestmi. V sobotu 29.6. 2019 od 10:00 hod. se na vás těší pracovníci Klubu I.P. v hospicovém parku. Letošní Slavnosti solné Zlaté stezky si užijeme spolu.

 • Den dětí 2019 s Klubem I.P.

  I letos se nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub I.P. účastnilo dětského dne pořádaného DDM Prachatice. Společně s dalšími partnery akce - Gymnáziem Prachatice, Českým Červeným křížem, Policií České republiky, ...

 • Nová dětská skupina Kaštánek

  Již od září 2019 v obci LažištěV září 2019 otevřeme ve spolupráci s obcí Lažiště novou dětskou skupinu Kaštánek. Bude se jednat o celodenní péči o děti od 1 do 6 let, především však bude určena pro děti od 2 do 3 let. Novou ředitelkou bude Mirka Mrázová.

 • Novinky v NZDM Klubu I.P.

  Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub I.P. nabízí pomocnou ruku dětem a mladým lidem od 6 do 20 let z Prachatic a okolí, kteří jsou vystaveni náročnému životnímu období.


<< předchozí12 následující >>