V NZDM Klubu I.P. se bude vyrábět, muzicírovat a sportovat

Datum: 2.5.2018 | Zhlédnuto: 1560x

NZDM Klub I.P. představuje nový projekt plný kreativity - Šňůra plná nápadů

„Našim cílem je podpořit pohybové aktivity, tvořivost a manuální zručnost dětí a mladých lidí z Prachatic a okolí. Proto jsme se rozhodli každý měsíc uspořádat hudební, sportovní či kreativní workshop, který  bude bavit nejen děti a mladé lidi, kteří navštěvují NZDM Klub I.P., ale i pracovníky Klubu. Na společné tvoření se moc těšíme,“ vysvětlila cíl projektu Šňůra plná nápadů realizátorka NZDM Klubu I.P. Hana Bártová, DiS.

Projekt Šňůra plná nápadů navazuje na úspěch podobného projektu z roku 2016 a opět je hrazen z prostředků Jihočeského kraje.

„Každý měsíc proběhne tématicky zaměřená akce, kde se budeme věnovat hudbě či sportu, dále výrobě vlastních svíček, mýdla, placek (buttonů), lapačů snů, batikování, plstění, práci s filcem, korálkování, origami, práci s transparentním papírem apod. Během léta proběhnou aktivity i venku. Aktivity připomenou některá zapomenutá řemesla a seznámí děti a mládež s různorodými kreativními technikami,“ popsala plánované aktivity projektu Hana Bártová.Aktuality
 • Ulice dětem

  BENEFICE PRO NADACI PINK BUBBLE - Prachatice, 26. října 2019

 • NZDM Klub I.P. pohostil malé i velké návštěvníky

  Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub I.P. v pátek 27. září 2019 přivítal návštěvníky z řad široké veřejnosti. V rámci dne otevřených dveří navštívili Klub I.P. děti i dospělí.

 • Slavnosti s NZDM Klubem I.P.

  Přijďte se pobavit a zasoutěžit si se svými ratolestmi. V sobotu 29.6. 2019 od 10:00 hod. se na vás těší pracovníci Klubu I.P. v hospicovém parku. Letošní Slavnosti solné Zlaté stezky si užijeme spolu.

 • Den dětí 2019 s Klubem I.P.

  I letos se nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub I.P. účastnilo dětského dne pořádaného DDM Prachatice. Společně s dalšími partnery akce - Gymnáziem Prachatice, Českým Červeným křížem, Policií České republiky, ...

 • Nová dětská skupina Kaštánek

  Již od září 2019 v obci LažištěV září 2019 otevřeme ve spolupráci s obcí Lažiště novou dětskou skupinu Kaštánek. Bude se jednat o celodenní péči o děti od 1 do 6 let, především však bude určena pro děti od 2 do 3 let. Novou ředitelkou bude Mirka Mrázová.

 • Novinky v NZDM Klubu I.P.

  Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub I.P. nabízí pomocnou ruku dětem a mladým lidem od 6 do 20 let z Prachatic a okolí, kteří jsou vystaveni náročnému životnímu období.

 • Nadace Terezy Maxové nabízí rodinám bezpečný přístav

  Nadace Terezy Maxové dětem i v roce 2019 podpořila činnost Rodinky.Sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi Rodinka v letošním roce znovu spolupracuje s Nadací Terezy Maxové dětem. V rámci projektu „Bezpečný přístav rodinám“ poskytla nadace Terezy Maxové dětem Rodince 100 000 KČ na ...


<< předchozí12 3 následující >>