Rodinka opět pracuje s klienty

Datum: 6.11.2018 | Zhlédnuto: 419x

Sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi Rodinka znovu nabízí své služby veřejnosti. V pondělí a ve středu mohou lidé v náročné životní situaci využít možnost podpory sociální pracovnice.

 

Sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi od listopadu přijímá nové klienty a obnovuje svou činnost. V Rodince se potkáte se „staronovou“ sociální pracovnicí a realizátorkou Justýnou Wimmerovou. Ta nabízí pomocnou ruku všem rodinám, které ji mohou potřebovat.

„V současné době můžeme začít spolupracovat s novými i bývalými klienty. Kapacita je omezená, takže kdo dřív přijde, ten dřív mele ,“ konstatuje s úsměvem realizátorka zařízení Justýna.

Do konce roku 2018 zůstane otevírací doba Rodinky omezena na dva dny v týdnu od osmi do šestnácti hodin. Po dohodě s pracovnicí je možné se domluvit i na jiném termínu.

„Připomínám, že Rodinka je hlavně terénní služba, takže nejsme vždy k zastižení v kanceláři. Proto doporučujeme, aby nás případní zájemci kontaktovali na mobilní telefon nebo e-mail a domluvili si schůzku. Stačí nás prozvonit a zavoláme zpět,“ upozorňuje sociální pracovnice Justýna.

Sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi poskytuje rodinám sociální poradenství, pomáhá s hledáním vhodného zaměstnání a bydlení, nabízí radu a podporu při výchově dětí, doprovází rodiče i děti v náročných životních situacích a tak podporuje rodinu a její správnou funkci za jakékoli situace.

Pro více informací neváhejte kontaktovat pracovnici Rodinky.

 

SASRD Rodinka

sociální pracovnice Bc. Justýna Wimmerová

Velké náměstí 14, 1. patro

Prachatice

Tel. 720 375 646

e-mail: rodinka@portusprachatice.czAktuality
 • Nadace Terezy Maxové nabízí rodinám bezpečný přístav

  Nadace Terezy Maxové dětem i v roce 2019 podpořila činnost Rodinky.Sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi Rodinka v letošním roce znovu spolupracuje s Nadací Terezy Maxové dětem. V rámci projektu „Bezpečný přístav rodinám“ poskytla nadace Terezy Maxové dětem Rodince 100 000 KČ na ...

 • Potravinová banka znovu pomáhá rodinám

  Rodinka naplnila svůj sklad potravinami a od února tak může rodinám nabídnout potravinovou a materiální pomoc.Rodinka uzavřela smlouvu s Potravinovou bankou v Českých Budějovicích. Od února tedy mohou sociální pracovnice opět poskytovat potravinovou pomoc rodinám, které se ocitly v krizové situaci.

 • Rodinka opět pracuje s klienty

  Sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi znovu otevírá své brány a nabízí služby novým i bývalým klientům.Sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi Rodinka znovu nabízí své služby veřejnosti. V pondělí a ve středu mohou lidé v náročné životní situaci využít možnost podpory sociální pracovnice.

 • Na exkurzi do NZDM Klubu I.P.

  Žáci 6. a 7. ročníků ZŠ ve Vodňanské ulici v Prachaticích už vědí, jak smysluplně využít svůj volný čas o prázdninách a kam si přijít pro radu.

 • Sebepoškozování - fenomén, na který reagujeme

  Lektorky primární prevence Phénix se zúčastnily VII. krajské konference primární prevence rizikového chování, na které mezi ústřední témata patřilo sebepoškozování dětí a mládeže.


<< předchozí12 3 následující >>