Rodinka opět pracuje s klienty

Datum: 6.11.2018 | Zhlédnuto: 229x

Sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi Rodinka znovu nabízí své služby veřejnosti. V pondělí a ve středu mohou lidé v náročné životní situaci využít možnost podpory sociální pracovnice.

 

Sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi od listopadu přijímá nové klienty a obnovuje svou činnost. V Rodince se potkáte se „staronovou“ sociální pracovnicí a realizátorkou Justýnou Wimmerovou. Ta nabízí pomocnou ruku všem rodinám, které ji mohou potřebovat.

„V současné době můžeme začít spolupracovat s novými i bývalými klienty. Kapacita je omezená, takže kdo dřív přijde, ten dřív mele ,“ konstatuje s úsměvem realizátorka zařízení Justýna.

Do konce roku 2018 zůstane otevírací doba Rodinky omezena na dva dny v týdnu od osmi do šestnácti hodin. Po dohodě s pracovnicí je možné se domluvit i na jiném termínu.

„Připomínám, že Rodinka je hlavně terénní služba, takže nejsme vždy k zastižení v kanceláři. Proto doporučujeme, aby nás případní zájemci kontaktovali na mobilní telefon nebo e-mail a domluvili si schůzku. Stačí nás prozvonit a zavoláme zpět,“ upozorňuje sociální pracovnice Justýna.

Sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi poskytuje rodinám sociální poradenství, pomáhá s hledáním vhodného zaměstnání a bydlení, nabízí radu a podporu při výchově dětí, doprovází rodiče i děti v náročných životních situacích a tak podporuje rodinu a její správnou funkci za jakékoli situace.

Pro více informací neváhejte kontaktovat pracovnici Rodinky.

 

SASRD Rodinka

sociální pracovnice Bc. Justýna Wimmerová

Velké náměstí 14, 1. patro

Prachatice

Tel. 720 375 646

e-mail: rodinka@portusprachatice.czAktuality
 • Rodinka opět pracuje s klienty

  Sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi znovu otevírá své brány a nabízí služby novým i bývalým klientům.Sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi Rodinka znovu nabízí své služby veřejnosti. V pondělí a ve středu mohou lidé v náročné životní situaci využít možnost podpory sociální pracovnice.

 • Na exkurzi do NZDM Klubu I.P.

  Žáci 6. a 7. ročníků ZŠ ve Vodňanské ulici v Prachaticích už vědí, jak smysluplně využít svůj volný čas o prázdninách a kam si přijít pro radu.

 • Sebepoškozování - fenomén, na který reagujeme

  Lektorky primární prevence Phénix se zúčastnily VII. krajské konference primární prevence rizikového chování, na které mezi ústřední témata patřilo sebepoškozování dětí a mládeže.

 • Úspěšně do života s NZDM Klubem I.P.

  Od dubna 2018 rozjede Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub I.P., jež zřizuje Portus Prachatice o.p.s., nový projekt s názvem „Úspěšně do života“. Projekt je financován Jihočeským krajem, kterému tímto moc děkujeme.

 • Světový den sociální práce

  Sociální pracovníci Portusu Prachatice, o.p.s. ukazují svou lidskou tvář v rámci oslav Světového dne sociální práce.


<< předchozí12 3 následující >>