Rodinka opět pracuje s klienty

Datum: 6.11.2018 | Zhlédnuto: 850x

Sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi Rodinka znovu nabízí své služby veřejnosti. V pondělí a ve středu mohou lidé v náročné životní situaci využít možnost podpory sociální pracovnice.

 

Sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi od listopadu přijímá nové klienty a obnovuje svou činnost. V Rodince se potkáte se „staronovou“ sociální pracovnicí a realizátorkou Justýnou Wimmerovou. Ta nabízí pomocnou ruku všem rodinám, které ji mohou potřebovat.

„V současné době můžeme začít spolupracovat s novými i bývalými klienty. Kapacita je omezená, takže kdo dřív přijde, ten dřív mele ,“ konstatuje s úsměvem realizátorka zařízení Justýna.

Do konce roku 2018 zůstane otevírací doba Rodinky omezena na dva dny v týdnu od osmi do šestnácti hodin. Po dohodě s pracovnicí je možné se domluvit i na jiném termínu.

„Připomínám, že Rodinka je hlavně terénní služba, takže nejsme vždy k zastižení v kanceláři. Proto doporučujeme, aby nás případní zájemci kontaktovali na mobilní telefon nebo e-mail a domluvili si schůzku. Stačí nás prozvonit a zavoláme zpět,“ upozorňuje sociální pracovnice Justýna.

Sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi poskytuje rodinám sociální poradenství, pomáhá s hledáním vhodného zaměstnání a bydlení, nabízí radu a podporu při výchově dětí, doprovází rodiče i děti v náročných životních situacích a tak podporuje rodinu a její správnou funkci za jakékoli situace.

Pro více informací neváhejte kontaktovat pracovnici Rodinky.

 

SASRD Rodinka

sociální pracovnice Bc. Justýna Wimmerová

Velké náměstí 14, 1. patro

Prachatice

Tel. 720 375 646

e-mail: rodinka@portusprachatice.czAktuality
 • Slavnosti s NZDM Klubem I.P.

  Přijďte se pobavit a zasoutěžit si se svými ratolestmi. V sobotu 29.6. 2019 od 10:00 hod. se na vás těší pracovníci Klubu I.P. v hospicovém parku. Letošní Slavnosti solné Zlaté stezky si užijeme spolu.

 • Den dětí 2019 s Klubem I.P.

  I letos se nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub I.P. účastnilo dětského dne pořádaného DDM Prachatice. Společně s dalšími partnery akce - Gymnáziem Prachatice, Českým Červeným křížem, Policií České republiky, ...

 • Nová dětská skupina Kaštánek

  Již od září 2019 v obci LažištěV září 2019 otevřeme ve spolupráci s obcí Lažiště novou dětskou skupinu Kaštánek. Bude se jednat o celodenní péči o děti od 1 do 6 let, především však bude určena pro děti od 2 do 3 let. Novou ředitelkou bude Mirka Mrázová.

 • Novinky v NZDM Klubu I.P.

  Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub I.P. nabízí pomocnou ruku dětem a mladým lidem od 6 do 20 let z Prachatic a okolí, kteří jsou vystaveni náročnému životnímu období.

 • Nadace Terezy Maxové nabízí rodinám bezpečný přístav

  Nadace Terezy Maxové dětem i v roce 2019 podpořila činnost Rodinky.Sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi Rodinka v letošním roce znovu spolupracuje s Nadací Terezy Maxové dětem. V rámci projektu „Bezpečný přístav rodinám“ poskytla nadace Terezy Maxové dětem Rodince 100 000 KČ na ...

 • Na exkurzi do NZDM Klubu I.P.

  Žáci 6. a 7. ročníků ZŠ ve Vodňanské ulici v Prachaticích už vědí, jak smysluplně využít svůj volný čas o prázdninách a kam si přijít pro radu.


<< předchozí12 následující >>