Prachatické slavnosti s NZDM Klubem I.P.

Datum: 16.7.2019 | Zhlédnuto: 1334x

I v letošním roce se nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub I.P. aktivně zúčastnilo dětského programu Slavností solné Zlaté stezky.

V sobotu 29. 6. 2019 od 10:00 hodin byl v hospicovém parku připraven pestrý zábavný a sportovní program pro rodiče s dětmi.

NZDM Klub I.P. nabídl pohybové i vědomostní soutěže. Návštěvníci si mohli vyzkoušet ztíženou orientaci v prostoru s pomocí speciálních brýlí, udržení rovnováhy na laně, malování na obličej, zasoutěžili si v hodu míčky do malovaného klauna, předvedli své znalosti v oblasti pohádek, procvičili si svůj výtvarný talent a mnoho dalšího.

Děkujeme všem návštěvníkům sobotního dětského programu za vytvoření krásné prorodinné atmosféry a přejeme pohodové léto.  

NZDM Klub I.P. je otevřen i v období letních prázdnin. Je-li vám mezi 6 a 20 lety a nebudete-li o prázdninách vědět, co s volným časem, přijďte nás navštívit.

Fotografie ze Slavností solné Zlaté stezky 2019 si můžete prohlédnout zde.   Aktuality
 • Nové příměstské tábory pro vaše děti

  Máme pro vás skvělou novinku. Další tři týdny příměstských táborů, které budou realizovány pod záštitou Primární prevence Phénix. Lektory táborů budou zkušení pracovníci Portus Prachatice, o.p.s.

 • Podpora v podobě sdílení a doučování

  Nouzový stav trvá již dlouho. Odpočinek střídá vyčerpání a strach z dění kolem. Krizové centrum ve spolupráci s PP Phénix se rozhodlo nabídnout psychohygienu a doučování pro děti, jejichž docházka do školy je stále nejistá.

 • Nová otevírací doba Klubu I.P.

  Od ledna 2020 se mění otevírací doba NZDM Klubu I.P. Zároveň došlo ke sloučení věkových skupin. Klub mohou nově navštěvovat všichni (od 6 do 20 let věku) pět dní v týdnu.

 • NZDM Klub I.P. pohostil malé i velké návštěvníky

  Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub I.P. v pátek 27. září 2019 přivítal návštěvníky z řad široké veřejnosti. V rámci dne otevřených dveří navštívili Klub I.P. děti i dospělí.

 • Slavnosti s NZDM Klubem I.P.

  Přijďte se pobavit a zasoutěžit si se svými ratolestmi. V sobotu 29.6. 2019 od 10:00 hod. se na vás těší pracovníci Klubu I.P. v hospicovém parku. Letošní Slavnosti solné Zlaté stezky si užijeme spolu.

 • Den dětí 2019 s Klubem I.P.

  I letos se nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub I.P. účastnilo dětského dne pořádaného DDM Prachatice. Společně s dalšími partnery akce - Gymnáziem Prachatice, Českým Červeným křížem, Policií České republiky, ...

 • Nová dětská skupina Kaštánek

  Již od září 2019 v obci LažištěV září 2019 otevřeme ve spolupráci s obcí Lažiště novou dětskou skupinu Kaštánek. Bude se jednat o celodenní péči o děti od 1 do 6 let, především však bude určena pro děti od 2 do 3 let. Novou ředitelkou bude Mirka Mrázová.

 • Novinky v NZDM Klubu I.P.

  Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub I.P. nabízí pomocnou ruku dětem a mladým lidem od 6 do 20 let z Prachatic a okolí, kteří jsou vystaveni náročnému životnímu období.


<< předchozí12 následující >>