Prachatické slavnosti s NZDM Klubem I.P.

Datum: 16.7.2019 | Zhlédnuto: 652x

I v letošním roce se nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub I.P. aktivně zúčastnilo dětského programu Slavností solné Zlaté stezky.

V sobotu 29. 6. 2019 od 10:00 hodin byl v hospicovém parku připraven pestrý zábavný a sportovní program pro rodiče s dětmi.

NZDM Klub I.P. nabídl pohybové i vědomostní soutěže. Návštěvníci si mohli vyzkoušet ztíženou orientaci v prostoru s pomocí speciálních brýlí, udržení rovnováhy na laně, malování na obličej, zasoutěžili si v hodu míčky do malovaného klauna, předvedli své znalosti v oblasti pohádek, procvičili si svůj výtvarný talent a mnoho dalšího.

Děkujeme všem návštěvníkům sobotního dětského programu za vytvoření krásné prorodinné atmosféry a přejeme pohodové léto.  

NZDM Klub I.P. je otevřen i v období letních prázdnin. Je-li vám mezi 6 a 20 lety a nebudete-li o prázdninách vědět, co s volným časem, přijďte nás navštívit.

Fotografie ze Slavností solné Zlaté stezky 2019 si můžete prohlédnout zde.   Aktuality
 • Ulice dětem

  BENEFICE PRO NADACI PINK BUBBLE - Prachatice, 26. října 2019

 • NZDM Klub I.P. pohostil malé i velké návštěvníky

  Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub I.P. v pátek 27. září 2019 přivítal návštěvníky z řad široké veřejnosti. V rámci dne otevřených dveří navštívili Klub I.P. děti i dospělí.

 • Slavnosti s NZDM Klubem I.P.

  Přijďte se pobavit a zasoutěžit si se svými ratolestmi. V sobotu 29.6. 2019 od 10:00 hod. se na vás těší pracovníci Klubu I.P. v hospicovém parku. Letošní Slavnosti solné Zlaté stezky si užijeme spolu.

 • Den dětí 2019 s Klubem I.P.

  I letos se nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub I.P. účastnilo dětského dne pořádaného DDM Prachatice. Společně s dalšími partnery akce - Gymnáziem Prachatice, Českým Červeným křížem, Policií České republiky, ...

 • Nová dětská skupina Kaštánek

  Již od září 2019 v obci LažištěV září 2019 otevřeme ve spolupráci s obcí Lažiště novou dětskou skupinu Kaštánek. Bude se jednat o celodenní péči o děti od 1 do 6 let, především však bude určena pro děti od 2 do 3 let. Novou ředitelkou bude Mirka Mrázová.

 • Novinky v NZDM Klubu I.P.

  Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub I.P. nabízí pomocnou ruku dětem a mladým lidem od 6 do 20 let z Prachatic a okolí, kteří jsou vystaveni náročnému životnímu období.

 • Nadace Terezy Maxové nabízí rodinám bezpečný přístav

  Nadace Terezy Maxové dětem i v roce 2019 podpořila činnost Rodinky.Sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi Rodinka v letošním roce znovu spolupracuje s Nadací Terezy Maxové dětem. V rámci projektu „Bezpečný přístav rodinám“ poskytla nadace Terezy Maxové dětem Rodince 100 000 KČ na ...


<< předchozí12 3 následující >>