NZDM Klub I.P. prožil zábavný červen

Datum: 2.7.2018 | Zhlédnuto: 540x

Měsíc červen se nese v duchu konce školního roku. Dětmi netrpělivě očekávaný měsíc byl i letos nabitý akcemi, které byly určeny především těm nejmenším – dětem.

Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub I.P., které se po celý rok věnuje práci s dětmi a mládeží od 6 do 20 let, nemohlo na těchto akcích chybět. „V červnu jsme se, kromě našich klasických aktivit, jako je tradiční měsíční program, projekt Úspěšně do života (finanční gramotnost a uplatnění na trhu práce), projekt Šňůra plná nápadů (výtvarné a kreativní techniky), projekt mezigeneračního setkávání Zapoj se i TY či doučování, zúčastnili také Dne dětí, pořádaného Domovem dětí a mládeže v Prachaticích a také dětského programu letošních Slavností solné Zlaté stezky v Hospicovém parku v Prachaticích,“ popsala aktivity NZDM Klubu I.P. v měsíci červnu realizátorka zařízení Hana Bártová, DiS.

„Obě veřejné akce jsme si moc užili. Děti si s námi mohly zasoutěžit v házení míčků na krásně malovaného klauna, trénovaly své znalosti zvířat v kvízu o broucích, malovaly obrázky či si nechaly namalovat na obličej zvířátko dle vlastního výběru,“ popsala náplň aktivit sociální pracovnice NZDM Klubu I.P. Bc. Markéta Šestáková.

NZDM Klub I.P. je otevřený i v letních měsících. Zvede všechny děti a mladé lidi od 6 do 20 let k návštěvě našeho klubu.

Fotografie ze Dne dětí 2018 si můžete prohlédnout zde.

Fotografie ze Slavností solné Zlaté stezky 2018 si můžete prohlédnout zde.Aktuality
 • Nadace Terezy Maxové nabízí rodinám bezpečný přístav

  Nadace Terezy Maxové dětem i v roce 2019 podpořila činnost Rodinky.Sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi Rodinka v letošním roce znovu spolupracuje s Nadací Terezy Maxové dětem. V rámci projektu „Bezpečný přístav rodinám“ poskytla nadace Terezy Maxové dětem Rodince 100 000 KČ na ...

 • Potravinová banka znovu pomáhá rodinám

  Rodinka naplnila svůj sklad potravinami a od února tak může rodinám nabídnout potravinovou a materiální pomoc.Rodinka uzavřela smlouvu s Potravinovou bankou v Českých Budějovicích. Od února tedy mohou sociální pracovnice opět poskytovat potravinovou pomoc rodinám, které se ocitly v krizové situaci.

 • Rodinka opět pracuje s klienty

  Sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi znovu otevírá své brány a nabízí služby novým i bývalým klientům.Sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi Rodinka znovu nabízí své služby veřejnosti. V pondělí a ve středu mohou lidé v náročné životní situaci využít možnost podpory sociální pracovnice.

 • Na exkurzi do NZDM Klubu I.P.

  Žáci 6. a 7. ročníků ZŠ ve Vodňanské ulici v Prachaticích už vědí, jak smysluplně využít svůj volný čas o prázdninách a kam si přijít pro radu.

 • Sebepoškozování - fenomén, na který reagujeme

  Lektorky primární prevence Phénix se zúčastnily VII. krajské konference primární prevence rizikového chování, na které mezi ústřední témata patřilo sebepoškozování dětí a mládeže.


<< předchozí12 3 následující >>