NZDM Klub I.P. prožil zábavný červen

Datum: 2.7.2018 | Zhlédnuto: 979x

Měsíc červen se nese v duchu konce školního roku. Dětmi netrpělivě očekávaný měsíc byl i letos nabitý akcemi, které byly určeny především těm nejmenším – dětem.

Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub I.P., které se po celý rok věnuje práci s dětmi a mládeží od 6 do 20 let, nemohlo na těchto akcích chybět. „V červnu jsme se, kromě našich klasických aktivit, jako je tradiční měsíční program, projekt Úspěšně do života (finanční gramotnost a uplatnění na trhu práce), projekt Šňůra plná nápadů (výtvarné a kreativní techniky), projekt mezigeneračního setkávání Zapoj se i TY či doučování, zúčastnili také Dne dětí, pořádaného Domovem dětí a mládeže v Prachaticích a také dětského programu letošních Slavností solné Zlaté stezky v Hospicovém parku v Prachaticích,“ popsala aktivity NZDM Klubu I.P. v měsíci červnu realizátorka zařízení Hana Bártová, DiS.

„Obě veřejné akce jsme si moc užili. Děti si s námi mohly zasoutěžit v házení míčků na krásně malovaného klauna, trénovaly své znalosti zvířat v kvízu o broucích, malovaly obrázky či si nechaly namalovat na obličej zvířátko dle vlastního výběru,“ popsala náplň aktivit sociální pracovnice NZDM Klubu I.P. Bc. Markéta Šestáková.

NZDM Klub I.P. je otevřený i v letních měsících. Zvede všechny děti a mladé lidi od 6 do 20 let k návštěvě našeho klubu.

Fotografie ze Dne dětí 2018 si můžete prohlédnout zde.

Fotografie ze Slavností solné Zlaté stezky 2018 si můžete prohlédnout zde.Aktuality
 • Slavnosti s NZDM Klubem I.P.

  Přijďte se pobavit a zasoutěžit si se svými ratolestmi. V sobotu 29.6. 2019 od 10:00 hod. se na vás těší pracovníci Klubu I.P. v hospicovém parku. Letošní Slavnosti solné Zlaté stezky si užijeme spolu.

 • Den dětí 2019 s Klubem I.P.

  I letos se nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub I.P. účastnilo dětského dne pořádaného DDM Prachatice. Společně s dalšími partnery akce - Gymnáziem Prachatice, Českým Červeným křížem, Policií České republiky, ...

 • Nová dětská skupina Kaštánek

  Již od září 2019 v obci LažištěV září 2019 otevřeme ve spolupráci s obcí Lažiště novou dětskou skupinu Kaštánek. Bude se jednat o celodenní péči o děti od 1 do 6 let, především však bude určena pro děti od 2 do 3 let. Novou ředitelkou bude Mirka Mrázová.

 • Novinky v NZDM Klubu I.P.

  Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub I.P. nabízí pomocnou ruku dětem a mladým lidem od 6 do 20 let z Prachatic a okolí, kteří jsou vystaveni náročnému životnímu období.

 • Nadace Terezy Maxové nabízí rodinám bezpečný přístav

  Nadace Terezy Maxové dětem i v roce 2019 podpořila činnost Rodinky.Sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi Rodinka v letošním roce znovu spolupracuje s Nadací Terezy Maxové dětem. V rámci projektu „Bezpečný přístav rodinám“ poskytla nadace Terezy Maxové dětem Rodince 100 000 KČ na ...

 • Na exkurzi do NZDM Klubu I.P.

  Žáci 6. a 7. ročníků ZŠ ve Vodňanské ulici v Prachaticích už vědí, jak smysluplně využít svůj volný čas o prázdninách a kam si přijít pro radu.


<< předchozí12 následující >>