NZDM Klub I.P. je opět otevřený

Datum: 11.5.2020 | Zhlédnuto: 584x

Dle aktualizovaného plánu rozvolňování sociálních služeb je Klub I.P. od 11.5.2020 opět otevřen pro veřejnost.

„Dle usnesení vlády ČR byla činnost našeho klubu od 16. března 2020 do 7. května 2020 pozastavena. Osobní konzultace, volnočasové aktivity a preventivní programy tak na klubu nebylo možno realizovat. S našimi klienty jsme ale zůstali v kontaktu díky sociálních sítím a telefonům. Nabízeli jsme online doučování, poradenství, aktivity na trávení volného času v době omezeného pohybu, přidávali jsme čerstvé informace o epidemii koronaviru a to formou, která byla srozumitelná dětem, poskytovali jsme aktuální informace z Prachatic a okolí, apod.

Od 11. května 2020 je služba opět otevřená, prozatím v omezeném režimu. Do 25. května 2020 jsou možné individuální konzultace v maximálním počtu 3 klientů v jeden okamžik. Moc se na naše klienty těšíme. Jsme připraveni pomoci jim se školou, vyslechnout a být oporou v těchto nejistých časech, poskytnout prostor pro bezpečné trávení volného času, apod.“ shrnula dění ve službě realizátorka Klubu I.P. Hana Bártová

V souvislosti s ochranou před nákazou novým koronavirem jsou všechny osoby na klubu povinny nosit roušku, mýt si před vstupem na klub ruce mýdlem a používat desinfekci.

„Zároveň prosíme všechny návštěvníky klubu o ohleduplnost a zodpovědné chování. Pokud se necítíte dobře, nebo jsme nemocní, zůstaňte prosím doma. Kontaktovat pracovníky klubu můžete online či telefonicky. Všechny kontakty naleznete na našem webu www.portusprachatice.cz/klubip.“Aktuality
 • Phénix čelí velkým výzvám a zcela nové situaci

  Koronavirová krize zavřením škol nepřipravila jen pedagogy o přímý kontakt s žáky, ale i lektory primární prevence. Ze dne na den se veškeré programy, kvůli kterým za žáky lektoři cestují po celém jihočeském kraji, zastavily.

 • Nové příměstské tábory pro vaše děti

  Máme pro vás skvělou novinku. Další tři týdny příměstských táborů, které budou realizovány pod záštitou Primární prevence Phénix. Lektory táborů budou zkušení pracovníci Portus Prachatice, o.p.s.

 • Podpora v podobě sdílení a doučování

  Nouzový stav trvá již dlouho. Odpočinek střídá vyčerpání a strach z dění kolem. Krizové centrum ve spolupráci s PP Phénix se rozhodlo nabídnout psychohygienu a doučování pro děti, jejichž docházka do školy je stále nejistá.

 • Nová otevírací doba Klubu I.P.

  Od ledna 2020 se mění otevírací doba NZDM Klubu I.P. Zároveň došlo ke sloučení věkových skupin. Klub mohou nově navštěvovat všichni (od 6 do 20 let věku) pět dní v týdnu.

 • NZDM Klub I.P. pohostil malé i velké návštěvníky

  Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub I.P. v pátek 27. září 2019 přivítal návštěvníky z řad široké veřejnosti. V rámci dne otevřených dveří navštívili Klub I.P. děti i dospělí.

 • Slavnosti s NZDM Klubem I.P.

  Přijďte se pobavit a zasoutěžit si se svými ratolestmi. V sobotu 29.6. 2019 od 10:00 hod. se na vás těší pracovníci Klubu I.P. v hospicovém parku. Letošní Slavnosti solné Zlaté stezky si užijeme spolu.

 • Den dětí 2019 s Klubem I.P.

  I letos se nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub I.P. účastnilo dětského dne pořádaného DDM Prachatice. Společně s dalšími partnery akce - Gymnáziem Prachatice, Českým Červeným křížem, Policií České republiky, ...

 • Nová dětská skupina Kaštánek

  Již od září 2019 v obci LažištěV září 2019 otevřeme ve spolupráci s obcí Lažiště novou dětskou skupinu Kaštánek. Bude se jednat o celodenní péči o děti od 1 do 6 let, především však bude určena pro děti od 2 do 3 let. Novou ředitelkou bude Mirka Mrázová.


<< předchozí12 následující >>