Nabídka vzdělávání - Práce se symboly

Datum: 14.8.2020 | Zhlédnuto: 194x

Krizové centrum třetím rokem bude zprostředkovávat školení na symboly. Potřetí se na ně podívá z jiného úhlu pohledu - imaginace a projektivní techniky ve vztahu k sobě a ostatním.

Cílem dvoudenního semináře je prohloubení týkající se symbolického vyjadřování. Pozornost bude tentokrát zaměřena na imaginaci a projektivní techniky, jejichž cílem je zviditelnění aktuálního psychického stavu dětského či dospělého klienta. Vzniká tak nový prostor pro vnímání a sdílení emocí, reflexi potřeb a postojů pro dialog mezi klientem a pracovníkem. Jsou plochou, kam se promítají aktuální očekávání a nabídkou pro vhled do prožívání a vlastního nastavení. Pracovník obrázky aktivně neinterpretuje, ale může oslovit témata, která z nich vystupují.

Lektorky přiblíží imaginaci a dvě projektivní techniky, na kterých si účastníci prohloubí podporu klienta v symbolickém vyjádření, jak s ním mluvit v řeči symbolů, nakolik a kdy symboly interpretovat. Vzdělávání vychází z několikaleté praxe obou lektorek. Součástí budou převažující praktické nácviky.

 

Mini ochutnávka z minulého roku :)Aktuality
 • Phénix čelí velkým výzvám a zcela nové situaci

  Koronavirová krize zavřením škol nepřipravila jen pedagogy o přímý kontakt s žáky, ale i lektory primární prevence. Ze dne na den se veškeré programy, kvůli kterým za žáky lektoři cestují po celém jihočeském kraji, zastavily.

 • Nové příměstské tábory pro vaše děti

  Máme pro vás skvělou novinku. Další tři týdny příměstských táborů, které budou realizovány pod záštitou Primární prevence Phénix. Lektory táborů budou zkušení pracovníci Portus Prachatice, o.p.s.

 • Nabídka vzdělávání - Práce se symboly

  Práce se symboly - imaginace a projektivní techniky ve vztahu k sobě a ostatním Krizové centrum třetím rokem bude zprostředkovávat školení na symboly. Potřetí se na ně podívá z jiného úhlu pohledu - imaginace a projektivní techniky ve vztahu k sobě a ostatním.

 • Podpora v podobě sdílení a doučování

  Nouzový stav trvá již dlouho. Odpočinek střídá vyčerpání a strach z dění kolem. Krizové centrum ve spolupráci s PP Phénix se rozhodlo nabídnout psychohygienu a doučování pro děti, jejichž docházka do školy je stále nejistá.

 • Nová otevírací doba Klubu I.P.

  Od ledna 2020 se mění otevírací doba NZDM Klubu I.P. Zároveň došlo ke sloučení věkových skupin. Klub mohou nově navštěvovat všichni (od 6 do 20 let věku) pět dní v týdnu.

 • NZDM Klub I.P. pohostil malé i velké návštěvníky

  Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub I.P. v pátek 27. září 2019 přivítal návštěvníky z řad široké veřejnosti. V rámci dne otevřených dveří navštívili Klub I.P. děti i dospělí.


<< předchozí12 následující >>