Mini GP 2019

Datum: 29.4.2019 | Zhlédnuto: 460x

Již sedm let zveme velké i malé na závody odrážedel, které se každoročně konají na dopravním hřišti a Parku mládí v Prachaticích s podporou Města Prachatice.

Cílem akce je nejen si zasportovat, zasoutěžit, pobavit se, vzájemně se potkat, ale také ve spolupráci s Policií ČR a dalšími důležitými složkami upozornit na bezpečnost dětí v silničním provozu, a podpořit rodiny s dětmi ve společném trávení volného času. Závodí se na plastových odrážedlech, kolových odrážedlech i koloběžkách. Nutná je také helma u každého účastníka. Na začátku závodu proběhne kontrola odrážedel a bezpečnostních prvků. Poté se budou moci účastníci zaregistrovat podle věku do tří závodních kategorií. V letošním roce je připravena i čtvrtá recesní kategorie pro rodiče:) Závod se pojede na několik vyřazovacích kol. Pro tři nejlepší ze všech kategorií budou připraveny poháry a věcné ceny – konkrétně odrážedla a koloběžky. Každý dětský účastník pak obdrží sladkou odměnu a medaili.

Rádi Vás uvidíme, tým pracovnic Rodinného centra Sluníčko pod křídly Portus Prachatice, o.p.s.Aktuality
 • Den dětí 2019 s Klubem I.P.

  I letos se nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub I.P. účastnilo dětského dne pořádaného DDM Prachatice. Společně s dalšími partnery akce - Gymnáziem Prachatice, Českým Červeným křížem, Policií České republiky, ...

 • Nová dětská skupina Kaštánek

  Již od září 2019 v obci LažištěV září 2019 otevřeme ve spolupráci s obcí Lažiště novou dětskou skupinu Kaštánek. Bude se jednat o celodenní péči o děti od 1 do 6 let, především však bude určena pro děti od 2 do 3 let. Novou ředitelkou bude Mirka Mrázová.

 • Novinky v NZDM Klubu I.P.

  Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub I.P. nabízí pomocnou ruku dětem a mladým lidem od 6 do 20 let z Prachatic a okolí, kteří jsou vystaveni náročnému životnímu období.

 • Nadace Terezy Maxové nabízí rodinám bezpečný přístav

  Nadace Terezy Maxové dětem i v roce 2019 podpořila činnost Rodinky.Sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi Rodinka v letošním roce znovu spolupracuje s Nadací Terezy Maxové dětem. V rámci projektu „Bezpečný přístav rodinám“ poskytla nadace Terezy Maxové dětem Rodince 100 000 KČ na ...

 • Na exkurzi do NZDM Klubu I.P.

  Žáci 6. a 7. ročníků ZŠ ve Vodňanské ulici v Prachaticích už vědí, jak smysluplně využít svůj volný čas o prázdninách a kam si přijít pro radu.

 • Sebepoškozování - fenomén, na který reagujeme

  Lektorky primární prevence Phénix se zúčastnily VII. krajské konference primární prevence rizikového chování, na které mezi ústřední témata patřilo sebepoškozování dětí a mládeže.


<< předchozí12 následující >>