Máme plnou spíž

Datum: 25.4.2019 | Zhlédnuto: 1034x

Díky podpoře Jihočeského kraje, může Rodinka pomáhat rodinám v nouzi efektivněji.

Projekt Máme plnou spíž podporuje distribuci potravinové a materiální pomoci rodinám v nouzi.

„Podpora Jihočeského kraje je pro nás velmi důležitá. Díky tomuto projektu můžeme častěji jezdit do Českých Budějovic do Potravinové banky a tím pádem máme víc potravin pro naše klienty. Také máme možnost dovézt potravinovou a materiální pomoc rodinám, které si nemohou dovolit přijet do Prachatic,“ sděluje realizátorka zařízení Justýna Wimmerová.

„Dalším přínosem je také možnost vylepšení našeho skladovacícho prostoru, který to už opravdu potřeboval,“ směje se Justýna Wimmerová.

Projekt Máme plnou spíž je zaměřen na podporu rodin v nouzi, které se ocitly v akutní krizové situaci a nemají finance na zajištění základních potřeb, jako je jídlo a oblečení.

Děkujeme Jihočeskému kraji za podporu!

 

 

 Aktuality
 • Podpora v podobě sdílení a doučování

  Nouzový stav trvá již dlouho. Odpočinek střídá vyčerpání a strach z dění kolem. Krizové centrum ve spolupráci s PP Phénix se rozhodlo nabídnout psychohygienu a doučování pro děti, jejichž docházka do školy je stále nejistá.

 • Nová otevírací doba Klubu I.P.

  Od ledna 2020 se mění otevírací doba NZDM Klubu I.P. Zároveň došlo ke sloučení věkových skupin. Klub mohou nově navštěvovat všichni (od 6 do 20 let věku) pět dní v týdnu.

 • NZDM Klub I.P. pohostil malé i velké návštěvníky

  Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub I.P. v pátek 27. září 2019 přivítal návštěvníky z řad široké veřejnosti. V rámci dne otevřených dveří navštívili Klub I.P. děti i dospělí.

 • Slavnosti s NZDM Klubem I.P.

  Přijďte se pobavit a zasoutěžit si se svými ratolestmi. V sobotu 29.6. 2019 od 10:00 hod. se na vás těší pracovníci Klubu I.P. v hospicovém parku. Letošní Slavnosti solné Zlaté stezky si užijeme spolu.

 • Den dětí 2019 s Klubem I.P.

  I letos se nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub I.P. účastnilo dětského dne pořádaného DDM Prachatice. Společně s dalšími partnery akce - Gymnáziem Prachatice, Českým Červeným křížem, Policií České republiky, ...

 • Nová dětská skupina Kaštánek

  Již od září 2019 v obci LažištěV září 2019 otevřeme ve spolupráci s obcí Lažiště novou dětskou skupinu Kaštánek. Bude se jednat o celodenní péči o děti od 1 do 6 let, především však bude určena pro děti od 2 do 3 let. Novou ředitelkou bude Mirka Mrázová.

 • Novinky v NZDM Klubu I.P.

  Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub I.P. nabízí pomocnou ruku dětem a mladým lidem od 6 do 20 let z Prachatic a okolí, kteří jsou vystaveni náročnému životnímu období.


<< předchozí12 následující >>