Máme plnou spíž

Datum: 25.4.2019 | Zhlédnuto: 220x

Díky podpoře Jihočeského kraje, může Rodinka pomáhat rodinám v nouzi efektivněji.

Projekt Máme plnou spíž podporuje distribuci potravinové a materiální pomoci rodinám v nouzi.

„Podpora Jihočeského kraje je pro nás velmi důležitá. Díky tomuto projektu můžeme častěji jezdit do Českých Budějovic do Potravinové banky a tím pádem máme víc potravin pro naše klienty. Také máme možnost dovézt potravinovou a materiální pomoc rodinám, které si nemohou dovolit přijet do Prachatic,“ sděluje realizátorka zařízení Justýna Wimmerová.

„Dalším přínosem je také možnost vylepšení našeho skladovacícho prostoru, který to už opravdu potřeboval,“ směje se Justýna Wimmerová.

Projekt Máme plnou spíž je zaměřen na podporu rodin v nouzi, které se ocitly v akutní krizové situaci a nemají finance na zajištění základních potřeb, jako je jídlo a oblečení.

Děkujeme Jihočeskému kraji za podporu!

 

 

 Aktuality
 • Den dětí 2019 s Klubem I.P.

  I letos se nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub I.P. účastnilo dětského dne pořádaného DDM Prachatice. Společně s dalšími partnery akce - Gymnáziem Prachatice, Českým Červeným křížem, Policií České republiky, ...

 • Nová dětská skupina Kaštánek

  Již od září 2019 v obci LažištěV září 2019 otevřeme ve spolupráci s obcí Lažiště novou dětskou skupinu Kaštánek. Bude se jednat o celodenní péči o děti od 1 do 6 let, především však bude určena pro děti od 2 do 3 let. Novou ředitelkou bude Mirka Mrázová.

 • Novinky v NZDM Klubu I.P.

  Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub I.P. nabízí pomocnou ruku dětem a mladým lidem od 6 do 20 let z Prachatic a okolí, kteří jsou vystaveni náročnému životnímu období.

 • Nadace Terezy Maxové nabízí rodinám bezpečný přístav

  Nadace Terezy Maxové dětem i v roce 2019 podpořila činnost Rodinky.Sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi Rodinka v letošním roce znovu spolupracuje s Nadací Terezy Maxové dětem. V rámci projektu „Bezpečný přístav rodinám“ poskytla nadace Terezy Maxové dětem Rodince 100 000 KČ na ...

 • Na exkurzi do NZDM Klubu I.P.

  Žáci 6. a 7. ročníků ZŠ ve Vodňanské ulici v Prachaticích už vědí, jak smysluplně využít svůj volný čas o prázdninách a kam si přijít pro radu.

 • Sebepoškozování - fenomén, na který reagujeme

  Lektorky primární prevence Phénix se zúčastnily VII. krajské konference primární prevence rizikového chování, na které mezi ústřední témata patřilo sebepoškozování dětí a mládeže.


<< předchozí12 následující >>