Klub I.P. se otevře veřejnosti

Datum: 9.9.2019 | Zhlédnuto: 637x

NZDM Klub I.P. je registrovaná sociální služba, která již dvanáctým rokem pomáhá dětem a mladým lidem v nepříznivé životní situaci.

V rámci celorepublikového Týdne nízkoprahových klubů, organizovaného Českou asociací streetwork, pořádají pracovníci Klubu I.P. Den otevřených dveří spojený s výstavou fotografií
První rok v novém Klubu I.P.“

Zveme širokou veřejnost k návštěvě Klubu I.P. dne 27.9.2019 od 12:00 do 17:00 hod. na adrese Velké náměstí 14, Prachatice, druhé patro.

Program:

   - Den otevřených dveří pro veřejnost, školy, rodiče apod. - seznámení s pracovníky, nabízenými službami, prohlídka prostorů, prostor pro dotazy...
   - Výstava fotografií - “První rok v novém Klubu I.P.” - podívejte se, jak probíhala loňská velká renovace prostorů našeho klubu a jak jsme nový prostor kreativně využili při práci s dětmi a mládeží
   - Možnost vyzkoušet si brýle pro virtuální realitu, Xbox kinect, brýle simulující účinky návykových látek, fotbálek, power hokej, stolní tenis, djembe bubny, youtuberskou stolní hru Play a další vybavení klubu
   - Přespávačka na Klubu (od 17:00 hod.) – pouze pro přihlášené stávající klienty Klubu!


Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub I.P. je registrovanou sociální službou, která, kromě preventivních aktivit, nabízí také poradenství, zprostředkování kontaktu se společenským prostředím, sociálně terapeutické činnosti, výchovné a vzdělávací aktivity apod. Činnost NZDM Klubu I.P. v roce 2019 podpořil Jihočeský kraj a ČEPS.

      Aktuality
 • Nová otevírací doba Klubu I.P.

  Od ledna 2020 se mění otevírací doba NZDM Klubu I.P. Zároveň došlo ke sloučení věkových skupin. Klub mohou nově navštěvovat všichni (od 6 do 20 let věku) pět dní v týdnu.

 • NZDM Klub I.P. pohostil malé i velké návštěvníky

  Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub I.P. v pátek 27. září 2019 přivítal návštěvníky z řad široké veřejnosti. V rámci dne otevřených dveří navštívili Klub I.P. děti i dospělí.

 • Slavnosti s NZDM Klubem I.P.

  Přijďte se pobavit a zasoutěžit si se svými ratolestmi. V sobotu 29.6. 2019 od 10:00 hod. se na vás těší pracovníci Klubu I.P. v hospicovém parku. Letošní Slavnosti solné Zlaté stezky si užijeme spolu.

 • Den dětí 2019 s Klubem I.P.

  I letos se nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub I.P. účastnilo dětského dne pořádaného DDM Prachatice. Společně s dalšími partnery akce - Gymnáziem Prachatice, Českým Červeným křížem, Policií České republiky, ...

 • Nová dětská skupina Kaštánek

  Již od září 2019 v obci LažištěV září 2019 otevřeme ve spolupráci s obcí Lažiště novou dětskou skupinu Kaštánek. Bude se jednat o celodenní péči o děti od 1 do 6 let, především však bude určena pro děti od 2 do 3 let. Novou ředitelkou bude Mirka Mrázová.

 • Novinky v NZDM Klubu I.P.

  Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub I.P. nabízí pomocnou ruku dětem a mladým lidem od 6 do 20 let z Prachatic a okolí, kteří jsou vystaveni náročnému životnímu období.

 • Nadace Terezy Maxové nabízí rodinám bezpečný přístav

  Nadace Terezy Maxové dětem i v roce 2019 podpořila činnost Rodinky.Sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi Rodinka v letošním roce znovu spolupracuje s Nadací Terezy Maxové dětem. V rámci projektu „Bezpečný přístav rodinám“ poskytla nadace Terezy Maxové dětem Rodince 100 000 KČ na ...

 • Sebepoškozování - fenomén, na který reagujeme

  Lektorky primární prevence Phénix se zúčastnily VII. krajské konference primární prevence rizikového chování, na které mezi ústřední témata patřilo sebepoškozování dětí a mládeže.


<< předchozí12 následující >>