Den dětí 2019 s Klubem I.P.

Datum: 17.6.2019 | Zhlédnuto: 2109x

I letos se nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub I.P. účastnilo dětského dne pořádaného DDM Prachatice. Společně s dalšími partnery akce - Gymnáziem Prachatice, Českým Červeným křížem, Policií České republiky, Městskou policií Prachatice, Hasičským záchranným sborem Jihočeského kraje a VZP Prachatice.

Pestrý zábavný a sportovní program byl určen pro děti z mateřských a základních škol, maminky s nejmenšími ale i pro širokou veřejnost. Pro účastníky bylo připraveno mnoho aktivit a her.

NZDM Klub I.P. nabídl pohybové i vědomostní soutěže. Účastníci si mohli vyzkoušet ztíženou orientaci v prostoru s pomocí speciálních brýlí, zasoutěžili si v hodu míčky do malovaného klauna, předvedli své znalosti v oblasti pohádek, procvičili si svůj výtvarný talent apod.

Zábavné a prosluněné dopoledne si užili jak děti, tak i pracovníci NZDM Klubu I.P.

V měsíci červnu se s pracovníky NZDM Klubu I.P. budeme moci setkat také v soboru 29. 6. 2019 v Hospicovém parku.  A to u příležitosti Slavností solné Zlaté stezky. Dětský program bude přichystaný od 10 do 16 hodin.

NZDM Klub I.P. je otevřen i v období letních prázdnin. Přijďte nás navštívit.

Fotografie ze Dne dětí 2019 si můžete prohlédnout zde.Aktuality
 • Phénix čelí velkým výzvám a zcela nové situaci

  Koronavirová krize zavřením škol nepřipravila jen pedagogy o přímý kontakt s žáky, ale i lektory primární prevence. Ze dne na den se veškeré programy, kvůli kterým za žáky lektoři cestují po celém jihočeském kraji, zastavily.

 • Nové příměstské tábory pro vaše děti

  Máme pro vás skvělou novinku. Další tři týdny příměstských táborů, které budou realizovány pod záštitou Primární prevence Phénix. Lektory táborů budou zkušení pracovníci Portus Prachatice, o.p.s.

 • Podpora v podobě sdílení a doučování

  Nouzový stav trvá již dlouho. Odpočinek střídá vyčerpání a strach z dění kolem. Krizové centrum ve spolupráci s PP Phénix se rozhodlo nabídnout psychohygienu a doučování pro děti, jejichž docházka do školy je stále nejistá.

 • Nová otevírací doba Klubu I.P.

  Od ledna 2020 se mění otevírací doba NZDM Klubu I.P. Zároveň došlo ke sloučení věkových skupin. Klub mohou nově navštěvovat všichni (od 6 do 20 let věku) pět dní v týdnu.

 • NZDM Klub I.P. pohostil malé i velké návštěvníky

  Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub I.P. v pátek 27. září 2019 přivítal návštěvníky z řad široké veřejnosti. V rámci dne otevřených dveří navštívili Klub I.P. děti i dospělí.

 • Slavnosti s NZDM Klubem I.P.

  Přijďte se pobavit a zasoutěžit si se svými ratolestmi. V sobotu 29.6. 2019 od 10:00 hod. se na vás těší pracovníci Klubu I.P. v hospicovém parku. Letošní Slavnosti solné Zlaté stezky si užijeme spolu.

 • Den dětí 2019 s Klubem I.P.

  I letos se nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub I.P. účastnilo dětského dne pořádaného DDM Prachatice. Společně s dalšími partnery akce - Gymnáziem Prachatice, Českým Červeným křížem, Policií České republiky, ...

 • Nová dětská skupina Kaštánek

  Již od září 2019 v obci LažištěV září 2019 otevřeme ve spolupráci s obcí Lažiště novou dětskou skupinu Kaštánek. Bude se jednat o celodenní péči o děti od 1 do 6 let, především však bude určena pro děti od 2 do 3 let. Novou ředitelkou bude Mirka Mrázová.


<< předchozí12 následující >>