Den dětí 2019 s Klubem I.P.

Datum: 17.6.2019 | Zhlédnuto: 218x

I letos se nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub I.P. účastnilo dětského dne pořádaného DDM Prachatice. Společně s dalšími partnery akce - Gymnáziem Prachatice, Českým Červeným křížem, Policií České republiky, Městskou policií Prachatice, Hasičským záchranným sborem Jihočeského kraje a VZP Prachatice.

Pestrý zábavný a sportovní program byl určen pro děti z mateřských a základních škol, maminky s nejmenšími ale i pro širokou veřejnost. Pro účastníky bylo připraveno mnoho aktivit a her.

NZDM Klub I.P. nabídl pohybové i vědomostní soutěže. Účastníci si mohli vyzkoušet ztíženou orientaci v prostoru s pomocí speciálních brýlí, zasoutěžili si v hodu míčky do malovaného klauna, předvedli své znalosti v oblasti pohádek, procvičili si svůj výtvarný talent apod.

Zábavné a prosluněné dopoledne si užili jak děti, tak i pracovníci NZDM Klubu I.P.

V měsíci červnu se s pracovníky NZDM Klubu I.P. budeme moci setkat také v soboru 29. 6. 2019 v Hospicovém parku.  A to u příležitosti Slavností solné Zlaté stezky. Dětský program bude přichystaný od 10 do 16 hodin.

NZDM Klub I.P. je otevřen i v období letních prázdnin. Přijďte nás navštívit.

Fotografie ze Dne dětí 2019 si můžete prohlédnout zde.Aktuality
 • Den dětí 2019 s Klubem I.P.

  I letos se nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub I.P. účastnilo dětského dne pořádaného DDM Prachatice. Společně s dalšími partnery akce - Gymnáziem Prachatice, Českým Červeným křížem, Policií České republiky, ...

 • Nová dětská skupina Kaštánek

  Již od září 2019 v obci LažištěV září 2019 otevřeme ve spolupráci s obcí Lažiště novou dětskou skupinu Kaštánek. Bude se jednat o celodenní péči o děti od 1 do 6 let, především však bude určena pro děti od 2 do 3 let. Novou ředitelkou bude Mirka Mrázová.

 • Novinky v NZDM Klubu I.P.

  Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub I.P. nabízí pomocnou ruku dětem a mladým lidem od 6 do 20 let z Prachatic a okolí, kteří jsou vystaveni náročnému životnímu období.

 • Nadace Terezy Maxové nabízí rodinám bezpečný přístav

  Nadace Terezy Maxové dětem i v roce 2019 podpořila činnost Rodinky.Sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi Rodinka v letošním roce znovu spolupracuje s Nadací Terezy Maxové dětem. V rámci projektu „Bezpečný přístav rodinám“ poskytla nadace Terezy Maxové dětem Rodince 100 000 KČ na ...

 • Na exkurzi do NZDM Klubu I.P.

  Žáci 6. a 7. ročníků ZŠ ve Vodňanské ulici v Prachaticích už vědí, jak smysluplně využít svůj volný čas o prázdninách a kam si přijít pro radu.

 • Sebepoškozování - fenomén, na který reagujeme

  Lektorky primární prevence Phénix se zúčastnily VII. krajské konference primární prevence rizikového chování, na které mezi ústřední témata patřilo sebepoškozování dětí a mládeže.


<< předchozí12 následující >>