Autentické pojetí Krize očima dětí

Datum: 10.9.2018 | Zhlédnuto: 885x

Pozvánka na benefiční vernisáž Krize očima dětí.

Portus Prachatice, o.p.s. Vás zve na benefiční vernisáž na téma Krize očima dětí, v rámci které Vám představí zákoutí řešených problémů dětí v Krizovém centru v Prachaticích. A slibujeme, že husí kůže se dostaví při zhlédnutí nejednoho obrazu. Každé dítě je totiž umělcem a odborníkem na svůj život.

Slavnostní zahájení vernisáže proběhne 8. 10. 2018 od 17 hodin v kavárně Nebe v Prachaticích. V rámci programu oceníme nejlepší dětské umělce, pokřtíme kalendář Krize očima dětí 2019 a na závěr zahraje kapela LadyPraga. Vstupné je dobrovolné. Vybraný výtěžek bude použit na vybavení Krizového centra a aktivity pro děti.

Výtvarné zpracování dětského vnímání krize bude dále k vidění do 27. 10. 2018.

Vernisáž se uskuteční v rámci projektu Dětem naproti. Projekt je podpořen Nadací rozvoje občanské společnosti z prostředků The VELUX Foundations.Aktuality
 • Slavnosti s NZDM Klubem I.P.

  Přijďte se pobavit a zasoutěžit si se svými ratolestmi. V sobotu 29.6. 2019 od 10:00 hod. se na vás těší pracovníci Klubu I.P. v hospicovém parku. Letošní Slavnosti solné Zlaté stezky si užijeme spolu.

 • Den dětí 2019 s Klubem I.P.

  I letos se nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub I.P. účastnilo dětského dne pořádaného DDM Prachatice. Společně s dalšími partnery akce - Gymnáziem Prachatice, Českým Červeným křížem, Policií České republiky, ...

 • Nová dětská skupina Kaštánek

  Již od září 2019 v obci LažištěV září 2019 otevřeme ve spolupráci s obcí Lažiště novou dětskou skupinu Kaštánek. Bude se jednat o celodenní péči o děti od 1 do 6 let, především však bude určena pro děti od 2 do 3 let. Novou ředitelkou bude Mirka Mrázová.

 • Novinky v NZDM Klubu I.P.

  Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub I.P. nabízí pomocnou ruku dětem a mladým lidem od 6 do 20 let z Prachatic a okolí, kteří jsou vystaveni náročnému životnímu období.

 • Nadace Terezy Maxové nabízí rodinám bezpečný přístav

  Nadace Terezy Maxové dětem i v roce 2019 podpořila činnost Rodinky.Sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi Rodinka v letošním roce znovu spolupracuje s Nadací Terezy Maxové dětem. V rámci projektu „Bezpečný přístav rodinám“ poskytla nadace Terezy Maxové dětem Rodince 100 000 KČ na ...

 • Na exkurzi do NZDM Klubu I.P.

  Žáci 6. a 7. ročníků ZŠ ve Vodňanské ulici v Prachaticích už vědí, jak smysluplně využít svůj volný čas o prázdninách a kam si přijít pro radu.


<< předchozí12 následující >>