Autentické pojetí Krize očima dětí

Datum: 10.9.2018 | Zhlédnuto: 448x

Pozvánka na benefiční vernisáž Krize očima dětí.

Portus Prachatice, o.p.s. Vás zve na benefiční vernisáž na téma Krize očima dětí, v rámci které Vám představí zákoutí řešených problémů dětí v Krizovém centru v Prachaticích. A slibujeme, že husí kůže se dostaví při zhlédnutí nejednoho obrazu. Každé dítě je totiž umělcem a odborníkem na svůj život.

Slavnostní zahájení vernisáže proběhne 8. 10. 2018 od 17 hodin v kavárně Nebe v Prachaticích. V rámci programu oceníme nejlepší dětské umělce, pokřtíme kalendář Krize očima dětí 2019 a na závěr zahraje kapela LadyPraga. Vstupné je dobrovolné. Vybraný výtěžek bude použit na vybavení Krizového centra a aktivity pro děti.

Výtvarné zpracování dětského vnímání krize bude dále k vidění do 27. 10. 2018.

Vernisáž se uskuteční v rámci projektu Dětem naproti. Projekt je podpořen Nadací rozvoje občanské společnosti z prostředků The VELUX Foundations.Aktuality
 • Nadace Terezy Maxové nabízí rodinám bezpečný přístav

  Nadace Terezy Maxové dětem i v roce 2019 podpořila činnost Rodinky.Sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi Rodinka v letošním roce znovu spolupracuje s Nadací Terezy Maxové dětem. V rámci projektu „Bezpečný přístav rodinám“ poskytla nadace Terezy Maxové dětem Rodince 100 000 KČ na ...

 • Potravinová banka znovu pomáhá rodinám

  Rodinka naplnila svůj sklad potravinami a od února tak může rodinám nabídnout potravinovou a materiální pomoc.Rodinka uzavřela smlouvu s Potravinovou bankou v Českých Budějovicích. Od února tedy mohou sociální pracovnice opět poskytovat potravinovou pomoc rodinám, které se ocitly v krizové situaci.

 • Rodinka opět pracuje s klienty

  Sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi znovu otevírá své brány a nabízí služby novým i bývalým klientům.Sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi Rodinka znovu nabízí své služby veřejnosti. V pondělí a ve středu mohou lidé v náročné životní situaci využít možnost podpory sociální pracovnice.

 • Na exkurzi do NZDM Klubu I.P.

  Žáci 6. a 7. ročníků ZŠ ve Vodňanské ulici v Prachaticích už vědí, jak smysluplně využít svůj volný čas o prázdninách a kam si přijít pro radu.

 • Sebepoškozování - fenomén, na který reagujeme

  Lektorky primární prevence Phénix se zúčastnily VII. krajské konference primární prevence rizikového chování, na které mezi ústřední témata patřilo sebepoškozování dětí a mládeže.


<< předchozí12 3 následující >>