Autentické pojetí Krize očima dětí

Datum: 10.9.2018 | Zhlédnuto: 281x

Pozvánka na benefiční vernisáž Krize očima dětí.

Portus Prachatice, o.p.s. Vás zve na benefiční vernisáž na téma Krize očima dětí, v rámci které Vám představí zákoutí řešených problémů dětí v Krizovém centru v Prachaticích. A slibujeme, že husí kůže se dostaví při zhlédnutí nejednoho obrazu. Každé dítě je totiž umělcem a odborníkem na svůj život.

Slavnostní zahájení vernisáže proběhne 8. 10. 2018 od 17 hodin v kavárně Nebe v Prachaticích. V rámci programu oceníme nejlepší dětské umělce, pokřtíme kalendář Krize očima dětí 2019 a na závěr zahraje kapela LadyPraga. Vstupné je dobrovolné. Vybraný výtěžek bude použit na vybavení Krizového centra a aktivity pro děti.

Výtvarné zpracování dětského vnímání krize bude dále k vidění do 27. 10. 2018.

Vernisáž se uskuteční v rámci projektu Dětem naproti. Projekt je podpořen Nadací rozvoje občanské společnosti z prostředků The VELUX Foundations.Aktuality
 • Rodinka opět pracuje s klienty

  Sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi znovu otevírá své brány a nabízí služby novým i bývalým klientům.Sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi Rodinka znovu nabízí své služby veřejnosti. V pondělí a ve středu mohou lidé v náročné životní situaci využít možnost podpory sociální pracovnice.

 • Na exkurzi do NZDM Klubu I.P.

  Žáci 6. a 7. ročníků ZŠ ve Vodňanské ulici v Prachaticích už vědí, jak smysluplně využít svůj volný čas o prázdninách a kam si přijít pro radu.

 • Sebepoškozování - fenomén, na který reagujeme

  Lektorky primární prevence Phénix se zúčastnily VII. krajské konference primární prevence rizikového chování, na které mezi ústřední témata patřilo sebepoškozování dětí a mládeže.

 • Úspěšně do života s NZDM Klubem I.P.

  Od dubna 2018 rozjede Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub I.P., jež zřizuje Portus Prachatice o.p.s., nový projekt s názvem „Úspěšně do života“. Projekt je financován Jihočeským krajem, kterému tímto moc děkujeme.

 • Světový den sociální práce

  Sociální pracovníci Portusu Prachatice, o.p.s. ukazují svou lidskou tvář v rámci oslav Světového dne sociální práce.


<< předchozí12 3 následující >>