image/svg+xml Rodinné centrum Sluníčko herna, kavárna, tábory, dětské skupiny Kyberkriminalita vzdělávání Centrum pomoci rodině a dětem pomoc v krizi Rodinka pomoc v terénu Phénix prevence na školách Klub I.P. bezpečný prostor
image/svg+xml Rodinné centrum Sluníčko herna, kavárna, tábory, dětské skupiny Kyberkriminalita vzdělávání Centrum pomoci rodině a dětem pomoc v krizi Rodinka pomoc v terénu Phénix prevence na školách Klub I.P. bezpečný prostor • Rodinka se vzdělávala

  - Rodinka
  Schůzka byla určena pro všechny pracovníky Portus Prachatice o. p. s., kteří měli zájem o prohloubení svých znalostí v oboru poskytování nepojistných sociálních dávek. U kulatého stolu se tedy sešli pracovnice Rodinky, pracovníci nízkoprahového klubu I.P., vedoucí nepojistných sociálních dávek Bc. Jana Novotná a vedoucí oddělení hmotné nouze Lenka Filipčíková.
 • Rodinka je otevřena novým klientům

  - Rodinka
  Sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi z Portusu Prachatice o.p.s. nabízí své služby rodinám s nezletilými dětmi v Prachatickém okresu již sedm let. V roce 2017 úspěšně podpořila třicet rodin. V současné době disponuje volnou kapacitou pro nové klienty. Proto, pokud potřebujete pomoci, poradit, podpořit, či provést náročnou životní situací, neváhejte využít jejích služeb.
 • Nadace Terezy Maxové dětem opět podpořila činnost Rodinky

  - Rodinka
  Od ledna 2018 je činnost Rodinky již pátým rokem podpořena Nadací Terezy Maxové Dětem. Tento rok získala Rodinka 185 000 Kč, které využije pro přímou práci s klienty. Díky projektu „Bezpečný přístav rodinám“, mohou pracovnice Rodinky zintenzivnit svou práci s rodinami ocitnuvšími se v krizové životní situaci.
 • Kurz sebeobrany v Portus Prachatice

  - Portus Prachatice
  V polovině měsíce ledna 2018 se zúčastnily sociální pracovnice z neziskové organizace Portus Prachatice, o. p. s. kurzu sebeobrany.