image/svg+xml Rodinné centrum Sluníčko herna, kavárna, tábory, dětské skupiny Kyberkriminalita vzdělávání Centrum pomoci rodině a dětem pomoc v krizi Rodinka pomoc v terénu Phénix prevence na školách Klub I.P. bezpečný prostor
image/svg+xml Rodinné centrum Sluníčko herna, kavárna, tábory, dětské skupiny Kyberkriminalita vzdělávání Centrum pomoci rodině a dětem pomoc v krizi Rodinka pomoc v terénu Phénix prevence na školách Klub I.P. bezpečný prostor • Klub I.P. se otevře veřejnosti

  - Klub I.P.
  NZDM Klub I.P. je registrovaná sociální služba, která již dvanáctým rokem pomáhá dětem a mladým lidem v nepříznivé životní situaci.
 • Prachatické slavnosti s NZDM Klubem I.P.

  - Klub I.P.
  I v letošním roce se nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub I.P. aktivně zúčastnilo dětského programu Slavností solné Zlaté stezky.
 • Slavnosti s NZDM Klubem I.P.

  - Klub I.P.
  Přijďte se pobavit a zasoutěžit si se svými ratolestmi. V sobotu 29.6. 2019 od 10:00 hod. se na vás těší pracovníci Klubu I.P. v hospicovém parku. Letošní Slavnosti solné Zlaté stezky si užijeme spolu.
 • Hurá, jde se na piknik!

  - Krizáč
  Již 18.6.2019 proběhne druhý Piknik v Parkáně v rámci mezinárodního dne pikniků. O program i o dobroty od pracovníků je postaráno. Vy si nezapomeňte deku a případnou svačinu v podobě velkého hladu. Těšíme se na Vás.